Królewska promocja KLM! Taniej polecisz z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia!

Z okazji największego święta w Holandii, holenderskie linie KLM ogłosiły promocję na wybrane egzotyczne loty. Taniej polecisz z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia.

27 kwietnia, czyli dzień urodzin króla, to najradośniejsze święto w Holandii. Z tej okazji narodowy przewoźnik – linie KLM, ogłosiły promocję na loty do kilku ciekawych miejsc na świecie. M.in. do Afryki, na wyspy Oceanu Indyjskiego i na Karaiby.

Bilety w promocyjnych cenach kupisz jeszcze tylko dzisiaj

Bilety w obniżonych cenach na wyloty z Warszawy, Krakowa i Gdańska będziesz mógł kupić jeszcze tylko dzisiaj (27 kwietnia br.). Do akcji cenowej dołączył się partner KLM – linie Air France, dzięki czemu z promocyjnych lotów będą mogli skorzystać również pasażerowie podróżujący nowym lotem Air France z Wrocławia. Promocja dotyczy lotów od 26 kwietnia 2018 aż do końca stycznia 2019 roku (oferta lotów z wylotem z Wrocławia obowiązuje od 26.05.2018).

Dream big! ? #klm #klmflightacademy ✈️

A post shared by KLM Flight Academy (@klmflightacademy) on

Gdzie polecisz w ramach promocji?

W ramach promocji, w wyjątkowo dobrej cenie polecisz KLM na nowej trasie do Namibii (Windhoek od 2549 zł).

Aktualna promocja to także dobra okazja dla osób, które myślą o wyprawie na największą wyspę Oceanu Indyjskiego – na Madagaskar (Antananarywa od – 2789 zł). Polecisz tam z Warszawy i Wrocławia liniami Air France z przesiadką w Paryżu.

Wśród promocyjnych lotów na wyspy Oceanu Indyjskiego są też popularne turystyczne hity jak Mauritius (od 2479 zł), Seszele (od 2449 zł) oraz mniej znana wyspa Reunion (od 2389 zł).

Podane ceny za loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia dotyczą podróży w obie strony i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych (które przy zakupie na klm.pl oraz airfrance.pl wynoszą 0 zł).

Urodziny króla czyli szalone święto Holandii

27 kwietnia to niewątpliwie jedno z najbardziej szalonych wydarzeń i holenderskie święto narodowe z długą tradycją (do 2014 roku obchodzono dzień królowej – matki aktualnego monarchy).

Na cześć panującej rodziny orańskiej cała Holandia przystraja się w królewski kolor pomarańczowy. Jest to dzień wolnego handlu, a Amsterdam zmienia się w jeden wielki pchli targ, podczas którego wszyscy mogą sprzedawać wszystko i to bez pozwoleń ani podatków.

W urodziny króla Holandii nawet dzieci mają pierwszą okazję do poznawania tajników handlu, sprzedając swoje niepotrzebne zabawki. 27 kwietnia król nie wymaga też opłat za parkowanie i pozwala podwładnym wyszaleć się i zabawić na licznych festynach i występach. Tego dnia Amsterdam, w którym święto obchodzone jest najhuczniej, zamienia się w istny „dom wariatów”, gdyż inwencja mieszkańców – co i jak sprzedawać – jest wielka.

A post shared by @holl.a.a on

źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here