Jakie widoki…Praca marzeń w górach! Sprawdź czy spełniasz wymagania

Kochasz góry? Te widoki zapierają Ci dech w piersiach? Jest dla Ciebie idealna praca. Musisz się spieszyć. Masz jeszcze 5 dni, aby aplikować. Jednak to propozycja nie dla każdego.

Pracuj na Śnieżce

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poszukuje pracownika Obserwatorium Meteorologicznego na Śnieżce! Jeśli wybiorą właśnie Ciebie, to będziesz mógł pracować w znanym budynku przypominającym spodek kosmiczny.

Kandydaci i kandydatki powinni mieć wykształcenie kierunkowe, tzn. fizyka atmosfery, geografia, klimatologia, inżynieria środowiska, inżynieria wodna, hydrologia lub ochrona środowiska. Wymagana jest również znajomość zagadnień z zakresu meteorologii, klimatologi. Wśród wymagań jest również brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych (silny wiatr, oblodzenie, niskie temperatury, niska wilgotność powietrza, praca na wysokościach pow. 3 m).


Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość pracy na stanowisku obserwatora meteorologicznego
  • umiejętność jazdy na nartach
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

CV i list motywacyjny należy wysłać na adres: mroslaw.labuhn@imgw.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 czerwca. Zakres głównych obowiązków i inne szczegóły oferty na stronie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here