Całe Włochy strefą chronioną! Wizz Air zawiesza wszystkie loty do Italii i Izraela

W związku z szerzeniem się koronawirusa i istotnym wzrostem zakażeń i zgonów premier Giuseppe Conte ogłosił, że rząd wprowadza zakaz zgromadzeń w całym kraju. Całe Włochy stają się czerwoną strefą, czyli chronioną! Nowe rozporządzenie weszło w życie dzisiaj rano i dotyczy całej, 60-milionowej ludności kraju.

Całe Włochy objęte czerwoną strefą

Włosi mogą poruszać się po kraju tylko w kilku sytuacjach: żeby dojechać do pracy albo do szpitala. Absolutnym zakazem poruszania się objęto osoby poddane kwarantannie i te, u których potwierdzono obecność wirusa.

Wizz Air zawiesza wszystkie loty do Włoch i Izraela

Z powodu kwarantanny w całych Włoszech od dzisiaj Wizz Air zawiesza wszystkie loty z Polski do Italii. Natomiast od 12 marca także połączenia do Tel Awiwu oraz Ejlatu ze względu na ogłoszenie przez izraelski rząd 14-dniowej kwarantanny dla wszystkich pasażerów przylatujących do Izraela.

Loty do wszystkich miejsc na mapie Wizz Air we Włoszech (Alghero, Bari, Bolonia, Katania, Mediolan Bergamo, Mediolan Malpensa, Neapol, Piza, Rzym Ciampino, Rzym Fiumicino, Turyn, Wenecja Treviso, Werona) będą zawieszone do 3 kwietnia.

Loty z Katowic, Krakowa i Warszawy do Tel Awiwu i Ejlatu będą zawieszone do 23 marca włącznie.

Rezerwacje, których dotyczą powyższe informacje, zostaną automatycznie zmienione na połączenie na innej trasie w możliwie najbliższym terminie, o czym pasażerowie będą automatycznie informowani. Klienci, którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji otrzymają powiadomienie pocztą elektroniczną, w którym zaoferowana zostanie im bezpłatna zmiana rezerwacji, pełny zwrot kosztów lub zwrot 120% pierwotnej wartości rezerwacji na konto Wizz Air.

Jeśli dokonałeś rezerwacji za pośrednictwem agencji albo biura podróży, skontaktuj się z tą firmą.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też