British Airways planuje rozwój w Europie Środkowej! Dwa polskie lotniska zyskają nowe połączenia!

British Airways ogłosił dziś cztery nowe połączenia krótkodystansowe do Europy Środkowej. Polskich turystów ucieszy wiadomość, że dwa z nich to loty do Polski. Nowe trasy to połączenia z Londynu Heathrow do Wrocławia, Gdańska, Rygi i Kluż-Napoki.

Nowe trasy wzbogacają rozkład lotów przewoźnika i będą obsługiwane od początku lipca przez całe lato. Wszystkie loty będą obsługiwane z lotniska Heathrow, Wrocław będzie obsługiwany dwa razy w tygodniu, a Gdańsk, Ryga i Kluż-Napoka trzy razy w tygodniu. Loty odbywają się w dni, które sprawdzają się idealnie dla osób odwiedzających przyjaciół i krewnych na długi weekend, a także dla tych, którzy szukają ekscytującego wypadu do miasta. Z Wrocławia będą to loty w czwartki i niedziele, a z Gdańska w środy, piątki i niedziele.

Neil Chernoff, dyrektor ds. Sieci i sojuszy British Airways, powiedział:

Wspaniale jest uruchamiać nowe trasy, słuchając naszych klientów i oceniając, dokąd chcą podróżować. Wiemy, że te cztery nowe destynacje będą popularne wśród osób odwiedzających przyjaciół i krewnych, ale umożliwiają one również wspaniałe wycieczki, gdy nadejdzie odpowiedni czas, dzięki lotom, które rozpoczynają się tuż przed weekendem i wracają w niedzielę.

Oprócz nowych połączeń do Gdańska i Wrocławia, British Airways lata już do Krakowa i Warszawy. Będziecie korzystać z nowych połączeń, czy wolicie tanie linie?

Anna Pustizzi
Anna Pustizzi
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Szefowa redakcji i opiekun Społeczności. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków i żona pilota samolotów. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,909ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze