2 nowe trasy Wizz Air, w tym z Katowic!

Wizz Air ogłosił dziś utworzenie dwóch nowych połączeń z Castellón do Katowic i Budapesztu. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 złotych.

Loty z Katowic do Castellón ruszą 17 czerwca 2019 roku. Będą się odbywały w poniedziałki i piątki. Z kolei loty z Budapesztu rozpoczną się 16 czerwca i będą się odbywały w środy i niedziele.

Castellón to miasto położone 70 km na północ od Walencji, na wybrzeżu Costa del Azahar w Hiszpanii. Jest przepięknie umiejscowione nad Morzem Śródziemnym z doskonałym klimatem oraz pięknymi plażami. Castellón, to także wyśmienita kuchnia, życie nocne oraz urocza starówka, która przyciąga turystów na wakacje w Hiszpanii.


Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział:

Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras WIZZ z Castellón do Budapesztu i Katowic, ponieważ stale tworzymy kolejne możliwości podróży dla naszych klientów. Od 15 lat z zaangażowaniem działamy w Hiszpanii. Nasi pasażerowie mogą wybierać spośród 55 popularnych kierunków w hiszpańskiej siatce połączeń, korzystając z dogodnego rozkładu lotów i niskich cen rozpoczynających się od 14,99 euro/ 59 złotych. Zachęcamy wszystkich do odkrywania tych wyjątkowych miejsc w Europie i korzystania z niskokosztowej oferty WIZZ i doskonałej obsługi na pokładzie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here