Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat doświadczenia
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Zmiany na polskim niebie – nowe trasy lotów w sezonie zimowym 2010/2011

Z zimowego rozkładu lotów polskich lotnisk zniknęło aż 35 rejsów. Na szczęście większość z nich to loty sezonowe. Mimo licznych cięć, przewoźnicy uruchomili także kilka nowych, interesujących połączeń.

Loty z Portu Lotniczego w Warszawie

Bilans rejsów z Lotniska Chopina jest pozytywny – port zyskał w sezonie zimowym cztery połączenia. Trzy nowe połączenia z Warszawy otworzył PLL LOT - do Kairu, Hanoi i Damaszku. W sezonie zimowym przewoźnik będzie także realizował loty czarterowe do Grenoble i Werony. Również Wizz Air uruchomił sezonowe loty do Grenoble.

Wizz Air zlikwidował loty z Cork, Madrytu i Wenecji Treviso, zaś Germanwings zamknął rejsy na trasie do Kolonii.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Warszawy.

Loty z Portu Lotniczego we Wrocławiu

Wrocławskie lotnisko straciło aż sześć połączeń sezonowych. Z rozkładu zniknęły loty linii Ryanair do: Alicante, Barcelony Girony, Bolonii, Malagi i Rzymu, a także połączenie Wizz Air do Forli. Niestety żaden przewoźnik nie otworzy tu nowych tras w tym sezonie.

W tej chwili z lotniska we Wrocławiu możemy bezpośrednio polecieć do Wielkiej Brytanii, Belgii, Irlandii, Niemiec, Holandii, Norwegii i Francji.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Wrocławia.

Loty z Portu Lotniczego w Krakowie

Sezon zimowy nie rozpoczął się optymistycznie dla krakowskiego lotniska. Z rozkładu zniknęło aż 13 połączeń. Swoje loty skasowali nie tylko tani przewoźnicy, ale także PLL LOT. Zniknęły połączenia do Aten, Rzymu i Chicago.  Ryanair zlikwidował loty do East Midlands, Malagi, Malty, Pizy, Reus i Trapani. Germanwings zamknął rejsy do Kolonii i Stuttgartu, Air Berlin do Berlina a easyJet - do Londynu.

Pomimo tego siatka połączeń z Krakowa jest wciąż bogata. Lotnisko zyskało także trzy nowe trasy - do  Bolonii, Madrytu i Paryża Beauvais. Wszystkie połączenia obsługują tanie linie Ryanair. 

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Krakowa.

Loty z Portu Lotniczego w Katowicach

Katowickie lotnisko nie zyskało nowych połączeń, a z dotychczasowych zamknięto loty do Bolonii (BLQ) z Ryanair.

Pasażerowie wylatujący z katowickiego lotniska mogą skorzystać z bezpośrednich połączeń do: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Irlandii, Niemiec, Holandii, Włoch, Szwecji, Norwegii, Francji i na Ukrainę.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Katowic.

Loty z Portu Lotniczego w Poznaniu

Ryanair zlikwidował dwie sezonowe trasy z Poznania do Hiszpanii - do Alicante i Reus. Obie cieszyły się popularnością, toteż powinny wrócić do rozkładu w sezonie letnim. W miejsce usuniętych weszły połączenia Czech Airlines do Pragi (od 17 stycznia ) oraz Wizz Air do Mediolanu Bergamo.

Mieszkańcy Wielkopolski w sezonie zimowym mogą bezpośrednio polecieć do: Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Irlandii, Danii, Francji, Czech, Norwegii, Szwecji i Szwajcarii.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Poznania.

Loty z Portu Lotniczego w Łodzi

Łódzkie lotnisko ze względu na bliskość stolicy, nie oferuje zbyt wielu połączeń lotniczych. Niemniej port się rozwija - w zimie uruchomiono tu dwa nowe połączenia. Ryanair otworzył loty do Mediolanu Bergamo, a Wizz Air już w grudniu poleci z Łodzi do Sztokholmu Skavsta.

Z Łodzi w zimie polecimy bezpośrednio do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji i Włoch.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Łodzi.

Loty z Portu Lotniczego w Gdańsku

Z rozkładu portu lotniczego w Gdańsku zniknęło co prawda pięć połączeń (do Alicante, Barcelony, Berlina, Dusseldorfu i Tampere) ale pojawiły się nowe rejsy do Leeds Bradford.  

Z Gdańska polecimy bezpośrednio do: Hiszpanii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Danii, Francji, Szwecji, Włoch, Holandii oraz Finlandii.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Gdańska.

Loty z Portu Lotniczego w Szczecinie


Port w Szczecinie stracił w tym sezonie zimowym jedno połączenie. Z rozkładu zniknęły loty do Liverpoolu, które dotąd oferował Ryanair. Zostaną one wznowione pod koniec marca.

Pasażerowie wylatujący ze Szczecina mają do dyspozycji cztery kierunki podróży: Dublin, Londyn, Oslo i Warszawę.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych ze Szczecina.

Loty z Portu Lotniczego w Bydgoszczy


Bydgoskie lotnisko oferuje niewiele połączeń. Jedynym przewoźnikiem, który wykonuje regularne loty z tego miasta jest Ryanair. Od 26 listopada jednak  PLL LOT otworzą regularne połączenia z Warszawą.

Podróżni korzystający z lotniska w Bydgoszczy mogą latać bezpośrednio do Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemiec.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Bydgoszczy.

Loty z Portu Lotniczego w Rzeszowie

Lotnisko w Rzeszowie straciło w sezonie zimowym aż trzy połączenia. Ryanair zawiesił loty do Bristolu, East Midlands i Liverpoolu. Z rozkładu zniknęło także sezonowe połączenie do Nowego Jorku, które powróci latem.

Z rzeszowskiego lotniska polecimy do Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemiec.

Zobacz szczegółową tabelę tanich lotów sezonowych z Rzeszowa.

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa