przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Sezon letni 2014 – rozkład lotów z Polski

Wraz ze zmianą czasu zimowego na letni zmienia się rozkład lotów linii lotniczych. W związku z tym na polskiej mapie połączeń lotniczych nastąpiło kilka istotnych zmian. Nowy rozkład lotów zaczyna obowiązywać w tym roku w nocy z soboty 29 marca na niedzielę 30 marca.

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty opublikowało raport o połączeniach lotniczych z polskich lotnisk w nadchodzącym sezonie letnim, zawierający również obrazowe mapy lotów.

Do rozkładów wraca wiele rejsów sezonowych - głównie kierunków typowo wakacyjnych, pojawi się też sporo nowych połączeń. Na polskim niebie zaczną latać nowi przewoźnicy – linie Adria Airways, które będą obsługiwać loty z Łodzi do Monachium i linie Carpatair, które zaoferują połączenie z Lublina do Rzymu. Swoją obecność w Polsce zwiększa też linia Vueling.

Ważnym wydarzeniem w nowym sezonie będzie z pewnością inauguracja lotów krajowych przez Ryanair, który już 2 kwietnia zacznie latać z Modlina do Wrocławia i Gdańska, a w lipcu z Gdańska do Krakowa i Wrocławia.

Swoją ofertę lotów rozwijają też Eurolot, Norwegian czy Lufthansa, ta ostatnia oferując więcej lotów z lotnisk regionalnych. O Polsce nie zapominają również znane tanie linie. Ryanair pomimo ostrych cięć cały czas oferuje bardzo atrakcyjne połączenia na południe Europy, zaś Wizz Air sukcesywnie udostępnia kolejne połączenia, jak to z Poznania do Eindhoven, czy z Warszawy do Korfu i Heraklionu.” - komentuje Anna Pustizzi z Centrum Rezerwacji Tanie-Loty

Zobacz pełen raport na stronie: Połączenia lotnicze z polskich miast w sezonie letnim 2014.pdf

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Odessy, z Warszawy do Malagi i połączeń lotniczych z Warszawy do Mediolanu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty do USA, Okazje na loty na weekend z Gdańska, Okazje na loty Wizz Air, Pakiety z Warszawy, tanie loty z Warszawy do Stambułu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Pokrowce na walizki, Łóżeczka turystyczne, Walizki dla dzieci i Walizki kabinowe.