Otwarto najdłuższą kolejkę linową na świecie

Screen-Shot-2018-02-06-at-12.36.31

Trzeba będzie wykazać się nerwami ze stali by móc przejechać się na najdłuższej tyrolce na świecie! Maksymalna prędkość zjazdu to 150 km/godz!

Tyrolka znajduje się w Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jej długość wynosi aż 2,83 km! Koszt zjazdu jest równie oszałamiający co prędkość i wynosi 177 dolarów.

Przypływu adrenaliny można doświadczyć na górze Jebel Jais. Zjechać można głową do przodu przyjmując pozycję supermana. Jeśli poczujesz się niezbyt pewnie możesz zjechać z przyjacielem. Tuż obok jednej linii poprowadzono również drugą dzięki czemu to niesamowite przeżycie można współdzielić z inną osobą.

By móc zjechać najdłuższą tyrolką trzeba spełnić kilka wymagań. Waga osoby zjeżdżającej musi wynosić więcej niż 45 kg i mniej niż 150 km, a jej minimalny wzrost musi wynosić 120 cm.

​Fot. Ras Al Khaimah Tourism Development Authority

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Oslo, z Warszawy do Londynu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Splitu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Wycieczki na południe, loty z Wrocławia do Londynu, tanie loty krajowe, loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zabezpieczenie bagażu, Dla Dzieci, Torby podręczne, Walizki twarde małe i Zestawy walizek.