Lubisz adrenalinę? Oto najbardziej ekstremalne atrakcje turystyczne na świecie!

shutterstock_298821545
Strona 1 z 10

Zwykły wypoczynek, plaża, słońce i morze to dla Ciebie za mało? Zwiedzanie to też nie do końca to? Ciągle szukasz wrażeń, a wyjazd bez tych motylków w brzuchu to dla Ciebie wyjazd stracony? Ciekawe z jakich ekstremalnych atrakcji już korzystałeś.

​Punktów na mapie świata, gdzie możesz poczuć adrenalinę jest wiele. My wybraliśmy dla Ciebie kilka, naszym zdaniem, wartych zaliczenia. Oto ekstremalne atrakcje turystyczne, które mogą przyprawić Cię o dreszcze. Które z nich już odhaczyłeś na swojej liście?

Spacer po wieży CN, Toronto, Kanada. 

Taki spacer nad miastem możesz odbyć w Toronto. CN Tower mierzy 358 m. A ta ekstremalna rozrywka nazywa się Edge Walk. W odpowiednim stroju i uprzęży jesteś przypięty do zabezpieczenia. Masz pół godziny i w tym czasie miasto dosłownie leży u Twych stóp. To super doświadczenie zarówno dla tych, którzy lubią wysokość. Jak i dla tych, którzy doświadczając tej wysokości zaczynają odczuwać strach. Śmiałków na górze czeka kilka zadań. Trzeba się wychylić maksymalnie nad miasto, stojąc na krawędzi przodem i tyłem. To idealny pomysł na sprawdzenie siebie i swoich możliwości. Wygląda naprawdę ekstremalnie. Masz dość odwagi? 

Fot. Toronto-Images.Com/ Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!