Z takim pilotem każdy by chciał lecieć!

A-skyline-panoramic-view-of-Dubai-Marina-showing-the-Marina-and-Jumeirah-Beach-Residenc-shutterstock_187448249

Nie każdy może latać i oglądać świat z kokpitu samolotu. Ale za to każdy może zerknąć na Instagram i śledzić poczynania pewnej pilotki, a to prawie to samo.

Jeśli też tak uważacie, to zerknijcie na profil Lindy Mariëlle Kats, 24-letniej pilotki latającej Boeingiem 717s, a nie będziecie zawiedzeni. Widoki z kokpitu konkurują tu z cudownymi egzotycznymi miejscami, które odwiedziła kobieta. 

Pochodzącą z Amsterdamu Lindy obserwuje już 80 000 ludzi, którzy z zachwytem śledzą najnowsze posty. I choć spora część ze zdjęć pochodzi z prywatnych wypraw pilotki, to znajdziecie tam również zdjęcia z samolotów i posty dotyczące życia jako kobiety-pilota. Lindy spędziła w powietrzu już 1200 godzin, w tym 185 godzin na jednosilnikowym C172 i PA028 i 1000 w Boeingu 717-200. 

Zobaczcie jak bardzo fotogeniczne może być życie pilota.

Fot. Shutterstock


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Warszawy do Molde oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Zurychu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty do Paryża, tanie bilety z Warszawy do Mediolanu, tanie loty krajowe, wyszukiwarka lotów.