Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways
Ciekawostki

Zapłacą Ci za imprezowanie na Ibizie, w Cancun i w Chorwacji!

Zapłacą Ci za imprezowanie na Ibizie, w Cancun i w Chorwacji!

Firma z branży turystycznej, Scene, ma dla czterech śmiałków fantastyczną ofertę pracy na nadchodzące wakacje. Jeśli jesteś typem imprezowicza, to to jest oferta dla Ciebie!

Scene zajmuje się organizacją wyjazdów typowo dla dorosłych: skupia się na klubach, życiu nocnym i związanymi z nim atrakcjami. Jeśli również lubisz w ten sposób spędzać wakacje, to jesteś idealnym kandydatem. Praca ma polegać na podróży do 10 krajów i nagrywaniu najciekawszych momentów. Oczywiście wszystkie koszty pokrywa Scene.

Oferta firmy skierowana jest głównie do twórców aktywnych w mediach społecznościowych, od vlogerów, producentów muzycznych, do grafików itd. Cztery osoby zostaną wybrane, by podróżować i imprezować z ekipą produkcyjną. Lista wszystkich 10 miejsc nie jest jeszcze znana, ale jest pewne, że w ciągu 3 miesięcy trwania projektu odwiedzą Ibizę, Chorwację i Cancun.

Firma pokrywa wszystkie koszty, dodatkowo oferując 1880 dolarów na miesiąc. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij krótki film, w którym opowiesz o miejscu, do którego najchętniej byś pojechał. Inne wymagania to posiadanie co najmniej 750 fanów na Instagramie, Facebooku, Twitterze, YouTube, etc.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Fot. Shutterstock

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.