Zapłacą Ci za imprezowanie na Ibizie, w Cancun i w Chorwacji!

Zapłacą Ci za imprezowanie na Ibizie, w Cancun i w Chorwacji!

Firma z branży turystycznej, Scene, ma dla czterech śmiałków fantastyczną ofertę pracy na nadchodzące wakacje. Jeśli jesteś typem imprezowicza, to to jest oferta dla Ciebie!

Scene zajmuje się organizacją wyjazdów typowo dla dorosłych: skupia się na klubach, życiu nocnym i związanymi z nim atrakcjami. Jeśli również lubisz w ten sposób spędzać wakacje, to jesteś idealnym kandydatem. Praca ma polegać na podróży do 10 krajów i nagrywaniu najciekawszych momentów. Oczywiście wszystkie koszty pokrywa Scene.

Oferta firmy skierowana jest głównie do twórców aktywnych w mediach społecznościowych, od vlogerów, producentów muzycznych, do grafików itd. Cztery osoby zostaną wybrane, by podróżować i imprezować z ekipą produkcyjną. Lista wszystkich 10 miejsc nie jest jeszcze znana, ale jest pewne, że w ciągu 3 miesięcy trwania projektu odwiedzą Ibizę, Chorwację i Cancun.

Firma pokrywa wszystkie koszty, dodatkowo oferując 1880 dolarów na miesiąc. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij krótki film, w którym opowiesz o miejscu, do którego najchętniej byś pojechał. Inne wymagania to posiadanie co najmniej 750 fanów na Instagramie, Facebooku, Twitterze, YouTube, etc.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Fot. Shutterstock

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Chorwacji do Cancun. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Cancun do Chorwacji.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Hahn, z Krakowa do Bergamo i, połączeń lotniczych z Monachium do Katowic.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty do Włoch, bilety lotnicze Gdańsk Rębiechowo, bilety lotnicze Dubrownik Kraków, bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Pakiet z Warszawy do Cancun 09 23 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Ręczniki, Bez kategorii, Plecaki dla dzieci i Plecaki szkolne.