Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways
Ciekawostki

Jakie są najlepsze linie lotnicze na świecie? Możesz się zdziwić!

Jakie są najlepsze linie lotnicze na świecie? Możesz się zdziwić!
Strona 1 z 10

W tym roku po raz pierwszy Tripadvisor przedstawił zestawienie najlepszych linii lotniczych pod względem oceny użytkowników tego portalu. Co tu dużo mówić - wyniki zaskakują.

Na pierwszym miejscu znalazły się linie lotnicze Emirates. Tu akurat nie ma niespodzianki, pokrywa się to z wynikami zestawień przeprowadzanych przez inne media.

Na drugim miejscu znalazły się Singapore Airlines. Te linie lotnicze były doceniane również przez ankietowanych biorących udział w innych badaniach opinii. 

Na trzecim miejscu znalazła się linia lotnicza, której tak wysoka pozycja okazała się być sporym zaskoczeniem. Azul to brazylijski przewoźnik, który powstał w 2008 roku i od tego czasu gwałtownie się rozwija. Aktualnie oferuje już 105 kierunków i posiada 134 samoloty w swojej focie. Jednak prawie wszystkie trasy obsługiwane przez Azul znajdują się w Ameryce Południowej.

Z tanich przewoźników w pierwszej dziesiątce najlepszych linii lotniczych znalazły się tylko amerykański JetBlue i tajlandzki Thai Smile, który posiada jedynie 20 samolotów i obsługuje 28 kierunków.

Oto najlepsze linie lotnicze na świecie wg Tripadvisora:


Emirates


Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.