Jakie są najlepsze linie lotnicze na świecie? Możesz się zdziwić!

Jakie są najlepsze linie lotnicze na świecie? Możesz się zdziwić!

W tym roku po raz pierwszy Tripadvisor przedstawił zestawienie najlepszych linii lotniczych pod względem oceny użytkowników tego portalu. Co tu dużo mówić - wyniki zaskakują.

Na pierwszym miejscu znalazły się linie lotnicze Emirates. Tu akurat nie ma niespodzianki, pokrywa się to z wynikami zestawień przeprowadzanych przez inne media.

Na drugim miejscu znalazły się Singapore Airlines. Te linie lotnicze były doceniane również przez ankietowanych biorących udział w innych badaniach opinii. 

Na trzecim miejscu znalazła się linia lotnicza, której tak wysoka pozycja okazała się być sporym zaskoczeniem. Azul to brazylijski przewoźnik, który powstał w 2008 roku i od tego czasu gwałtownie się rozwija. Aktualnie oferuje już 105 kierunków i posiada 134 samoloty w swojej focie. Jednak prawie wszystkie trasy obsługiwane przez Azul znajdują się w Ameryce Południowej.

Z tanich przewoźników w pierwszej dziesiątce najlepszych linii lotniczych znalazły się tylko amerykański JetBlue i tajlandzki Thai Smile, który posiada jedynie 20 samolotów i obsługuje 28 kierunków.

Oto najlepsze linie lotnicze na świecie wg Tripadvisora:


Emirates


Singapore Airlines


Azul


JetBlue


Air New Zealand


Korean Air


Japan Airlines


Thai Smile


Alaska Airlines


Garuda Indonesia

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Siem Reap.

Jeżeli planujesz podróż do Kambodży, być może zainteresują Cię również tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, bilety lotnicze Bruksela, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Warszawy do Siem Reap 08 22 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Dla Dzieci, Kosmetyczki dla dzieci, Walizki dla dzieci i Torby sportowe.