przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do UrugwajuOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Tanie loty do Urugwaju

Montevideo Urugwaj
Karnawał w Montevideo
Fot. Sxc.hu

Urugwaj to niewielki kraj, położony między dwoma gigantami – Brazylią i Argentyną. Ze względu na tę specyficzną lokalizację nie miał on łatwej historii. Pierwotnie kolonizacja portugalska, następnie hiszpańska znacząco wyeksploatowały państwo i jego mieszkańców. Obecnie w pełni niepodlegli Urugwajczycy rozwijają krajową gospodarkę, której fundamenty oparli na turystyce. Trzeba przyznać, że jest to strzał w dziesiątkę, o czym przekona się łatwo każdy, kto odwiedzi ten kraj. 

Urugwaj – europejski kraj w Ameryce

Urugwaj niegdyś zamieszkali Indianie. Po brutalnej kolonizacji ich miejsce zajęli głównie Hiszpanie i Portugalczycy. Obecnie obywatelami Urugwaju są potomkowie kolonizatorów. Z tej przyczyny kraj ten zyskał miano europejskiego państwa Ameryki Południowej.

Urugwaj jest państwem o najwyższym stopniu zurbanizowania w Ameryce Południowej. Stolica, Montevideo skupia ponad połowę ludności kraju. Językiem urzędowym Urugwaju jest hiszpański. Dominuje wyznanie katolickie, jednak dużą część populacji stanowią także ateiści. Szczególnie widoczne jest to w podejściu do świąt o charakterze religijnym. Święta Bożego Narodzenia w Urugwaju nazywane są Dniami Rodziny, natomiast Święta Wielkiej Nocy i Wielki Tydzień Tygodniem Podróży.

Kiedy warto lecieć do Urugwaju?

Turyści przybywający do Urugwaju dzielą się na tych, którzy większość czasu spędzają na przepięknych plażach, oraz na tych, których interesuje głównie eksplorowanie miast i atrakcji. Pierwsza grupa powinna zarezerwować sobie na urlop urugwajskie lato. Obejmuje ono koniec grudnia, styczeń, luty i część marca. Od końca kwietnia do listopada klimat w Urugwaju jest wiosenno-jesienny, więc pozostaje jedynie napawać się pięknem krajobrazu oraz zabytków. Tanie loty do Urugwaju możemy zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Połaczenia lotnicze do Urugwaju znajdziemy zarówno z Polski jak i lotnisk zagranicznych. Warto też rozważyć loty kombinowane.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Urugwaju. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Urugwaju.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Brukseli, z Warszawy do Tel Avivu i, połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty na tydzień, Okazje na loty do Polski, Okazje na loty w kwietniu, Pakiety w listopadzie, bilety lotnicze Madryt, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Mapy zdrapki, Saszetki i portfele, Łóżeczka turystyczne i Torby sportowe.