Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do Las Vegas

Znajdź nas w social mediach

1 Las vegas strip
Las Vegas Strip
Fot. Wikipedia

Las Vegas - jedno z najbardziej znanych i dynamicznie rozwijających się miast w USA. Położone w stanie Newada, na pustyni miasto jest stolicą hazardu i rozrywki, symbolem luksusu i przepychu. Obszar metropolitalny Las Vegas zamieszkuje ponad 2 mln osób, ale rocznie przez miasto przewijają się miliony turystów. 

Ciekawostką jest to, że w Las Vegas znajdziecie dziewiętnaście z dwudziestu pięciu największych hoteli hoteli na świecie. 

Miasto zostało założone obok sztucznego jeziora Mead na początku XX wieku, a nabyło prawa miejskie w 1911 roku. na początku popularne miasto kolejowe, swój obecny kształt zawdzięcza otwarciu w 1989 roku luksusowego hotelu The Mirage. 

Największą atrakcją Las Vegas są oczywiście kasyna i hotele, znajdujące się w ścisłym centrum miasta oraz przy słynnym bulwarze Las Vegas Strip, który w większości wykracza poza granice miasta Las Vegas ciągnąc się na długości prawie siedmiu kilometrów. 

Ogromne wrażenie robi Strip w nocy. Budynki mienią się wtedy tysiącami neonów i świateł, tworząc razem niezapomniany, choć bez wątpienia trochę przejaskrawiony obraz. Praktycznie w każdym hotelu możemy zdecydować się zagrać w coś za pieniądze.

Las Vegas słynie też z ekspresowych ślubów, gdyż stan Nevada bardzo swobodnie podchodzi do tego tematu. Prawie w każdym hotelu i kasynie możemy znaleźć kaplice, gdzie za odpowiednią opłatą możemy wziąć ślub. 

Marzycie o odwiedzeniu Las Vegas? Nic prostszego! W centrum rezerwacji Tanie-Loty.pl znajdziecie bilety do Las Vegas w atrakcyjnych cenach i najlepsze oferty hoteli na miejscu!

 

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!