Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Więcej pociągów i tańsze bilety - na wakacje z PKP Intercity

Więcej pociągów i tańsze bilety - na wakacje z PKP Intercity

Za nami koniec roku szkolnego i początek wakacyjnych wyjazdów. Na podróżujących z PKP Intercity czeka m.in. 28 dodatkowych pociągów oraz bilety w atrakcyjnych cenach.

Już 26 czerwca br. na trasy wyruszyło 28 sezonowych pociągów. Pasażerowie udający się nad Bałtyk będą mogli m.in skorzystać z pociągu EIC Jantar, który pokona trasę z Warszawy na Hel w 5 godz. 34 min, czyli o blisko 2 godziny krócej. Szybciej w góry dotrą podróżni, którzy wybiorą pociąg TLK Podhalanin rel. Szczecin - Zakopane. Dzięki rewitalizacji linii oraz modernizacji lokomotyw spalinowych powróci połączenie do Kudowy Zdrój. Na czas wakacji będzie również przywrócony ruch pociągów między Krakowem i Zakopanem.

Zaplanuj wcześniej i zapłać mniej 

Osoby, które zaplanują podróż i kupią bilet z wyprzedzeniem, będą mogły skorzystać z dużej puli biletów za 49 zł i 59 zł w ramach oferty Super Promo. Są to najtańsze bilety dostępne w pociągach Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Od tych cen przewoźnik odlicza także ulgi ustawowe, dzięki czemu studenci wybierający się na festiwal muzyczny w Gdyni czy Krakowie mogą zapłacić za przejazd Pendolino tylko 24 zł. Po wyczerpaniu puli najtańszych biletów PKP Intercity oferuje zniżki w przedsprzedaży. Najpierw udostępniane są bilety z 30% rabatem, a następnie z 20% i 10% zniżką. Pule biletów z rabatami są limitowane. W ramach tej oferty obowiązują również ulgi ustawowe.

Z rodziną się opłaca

Podróżowanie z całą rodziną nie musi być drogie. Grupy do 5 osób, w których przynajmniej jedna osoba to dziecko przed 16 rokiem życia, mogą skorzystać z „Biletu Rodzinnego”, czyli 30% zniżki. Na taki sam rabat mogą liczyć również rodziny biorące udział w programie Karta Dużej Rodziny. Z dodatkowego 30% rabat mogą korzystać posiadacze Karty, gdy podróżują w grupie co najmniej 2 osób. Podróżni otrzymają również 20% zniżkę na menu dla dzieci oraz 10% rabat na ofertę w wagonach gastronomicznych WARS.

Weekendowe podróże bez ograniczeń

Podróżni, którzy podczas wakacyjnych weekendów planują odwiedzić kilka miejsc, mogą kupić Bilet Weekendowy lub Podróżnika, umożliwiające wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. Z ofert można korzystać od piątku (od godz. 19.00) aż do poniedziałku (do godz. 6.00). Bilet Podróżnika w klasie 2. kosztuje 74 zł, zaś w klasie 1. - 104 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC.  Z Biletem Weekendowym można podróżować we wszystkich pociągach (EIP, EIC, IC i TLK) w pierwszej klasie za 247 zł, a w drugiej za 154 zł.

PKP Intercity ułatwi zakup biletu otwierając sezonowe kasy w nadmorskich miejscowościach turystycznych, a na największych dworcach w wybranych terminach  pasażerowie otrzymają wsparcie mobilnych informatorów.

źródło: informacja prasowa

b2ap3_thumbnail_railroad-691863_1280_20150701-095553_1.jpg