Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Szwajcaria na weekend za 147 zł!!

Szwajcaria na weekend za 147 zł!!

Piękne stare miasto, malownicze mosty na rzece, pyszna, pachnąca czekolada, gorące kasztany.. To wszystko znajdziecie w niezwykłej, szwajcarskiej Bazylei. Mamy dla Was propozycję lotów do tego uroczego zakątka Szwajcarii na weekend za 147 zł w dwie strony! Loty odbywają się na pokładach linii Easy Jet, startujemy z Krakowa.

Noclegi w dobrej cenie znajdziecie w Aparthotel Adagio, gdzie za 2 noce zapłacicie 256 zł za osobę, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Cudowna Szwajcaria za 128 zł w dwie strony!

Cudowna Szwajcaria za 128 zł w dwie strony!

Rozważaliście kiedyś podróż do Szwajcarii? Warto wybrać się tam choć raz w życiu, zwłaszcza kiedy proponujemy jedno z najpiękniejszych jej miast - Bazyleę. Loty do tego niezwykłego miasta znaleźliśmy dla Was dziś za 128 zł! 

Lecimy z Warszawy na pokładach linii Wizz Air.  Cena dostępna jest dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club. Pozostali podróżnicy zapłacą 218 zł. 

Kontynuuj czytanie

Szwajcaria na weekend! Bilety z Warszawy do Bazylei za 78zł!

Szwajcaria na weekend! Bilety z Warszawy do Bazylei za 78zł!

Bazylea to miasto leżące na styku granic trzech państw - Szwajcarii, Niemiec oraz Francji. Jest trzecim pod względem wielkości miastem Szwajcarii. W tym jednym z najładniejszych miast jednego z najbogatszych krajów Europy zobaczyć możecie piękny rynek z niezwykłym, otwartym dla zwiedzających ratuszem, Münster - katedrę konsekrowaną w 1019r., Spalentor - jedną z trzech bram należących do fortyfikacji miejskich oraz liczne muzea. W Bazylei jest ich aż 24!

Dzisiaj proponujemy Wam tanie loty do Bazylei z Warszawy. W okołoweekendowym terminie 4-7.03.2016 polecicie tam już za 78zł! 

Kontynuuj czytanie

Bilety lotnicze z Warszawy do Bazylei za jedyne 78 zł!

Bilety lotnicze z Warszawy do Bazylei za jedyne 78 zł!

Dziś zapraszamy Was na spędzenie urlopu w Bazylei. Miasto to jest jednym z najpiękniejszych miast szwajcarskich. Położona na granicy szwajcarsko - niemiecko - francuskiej, łączy w sobie zwyczaje i to co najlepsze we wszystkich tych krajach. Możecie również będąc tutaj wybrać się do każdego z tych państw i miło spędzić czas.W Bazylei jest piękna starówka, niezwykły, czerwony ratusz, który zwiedzać możemy bezpłatnie, ciekawe muzea i wspaniały nastrój w kawiarniach. 

Proponujemy Wam 10 dni w Bazylei w bardzo dobrej cenie. Za lot z Warszawy w obie strony zapłacicie jedynie 78 zł. Możecie urlop spędzić tylko w Szwajcarii lub wybrać się także do Francji i Niemiec. Pamiętajcie jednak aby zabrać ze sobą paszport, gdyż Szwajcaria nie należy do UE.

Kontynuuj czytanie

Szwajcaria z Warszawy w marcu za 76 zł!

Szwajcaria z Warszawy w marcu za 76 zł!

​Przedłużony weekend w Szwajcarii w super cenie! Posiadacze członkostwa WDC za bilety zapłacą 76 zł, pozostali mogą polecieć w równie atrakcyjnej cenie 108 zł.
Bazylea to wyjątkowe miasto położone na granicy aż 3 krajów - Szwajcarii, Niemiec i Francji. Już samo pobyt na lotnisku może być dla Was ciekawym doświadczeniem. Port Bazylea - Miluza - Fryburg jest szwajcarsko-francuskim lotniskiem, które od 1949 roku funkcjonuje na mocy umowy międzypaństwowej pomiędzy dwoma krajami. To sprawia, że lotnisko funkcjonuje aż pod 3 nazwami: Bazylea, Szwajcaria (kod BSL),Miluza, Francja (kod MLH) oraz pod nazwą kompromisową Euroairport (kod EAP). Chociaż lotnisko znajduje się na terytorium Francji spokojnie możecie się z niego dostać do Szwajcarii. A w Bazylei czeka na Was moc atrakcji. To przepiękne miasto słynie z licznych muzeów i kawiarni, przepięknej starówki oraz czerwonego ratusza. 

Kontynuuj czytanie

Weekend w Szwajcarii - tanie bilety: 39 zł w jedną stronę!!

Weekend w Szwajcarii - tanie bilety: 39 zł w jedną stronę!!

​Jedno z najbogatszych państw Europy dostępne w rewelacyjnej cenie! Szwajcaria na przedłużony weekend z Warszawy za 78 zł w dwie strony, na pokładach linii Wizz Air,  dla podróżników posiadających członkostwo WDC. Pozostali zainteresowani zapłacą niewiele więcej, zaledwie 59 zł za bilet w jedną stronę.

Bazylea leży na granicy Szwajcarii z Francją i Niemcami. Jest przepięknym miastem położonym nad rzeką, po której można pływać tramwajami wodnymi. Na starym mieście znajduje się zachwycający, czerwony Ratusz. Na ulicach kupimy gorące kasztany, które pozwalają ogrzać się w czasie zimowego spaceru. W mieście za darmo poruszamy się całą komunikacją, jeśli posiadamy rezerwację w dowolnym hotelu na terenie Bazylei. 

Zapraszamy na szwajcarskie czekoladki z alpejskiego mleka! Warto!

Kontynuuj czytanie

Szwajcaria na weekend za 147 zł w dwie strony

Szwajcaria na weekend za 147 zł w dwie strony

Mamy dziś dla was propozycję na wyjątkową wycieczkę. Jedno z najpiękniejszych miast Szwajcarii, Bazylea, zaprasza na krótki wypad weekendowy. 

W Bazylei znajdziecie wszystko co szwajcarskie - pyszne czekoladki, ekskluzywne sklepy, a do tego przepiękną starówkę z ciekawym Ratuszem. Na starym mieście kawiarenki i puby z gorącym grzańcem, muzea i wiele innych atrakcji.

Do Bazylei w tak dobrej cenie polecimy z Krakowa.

Kontynuuj czytanie

Weekend w Szwajcarii za 194 zł!

Weekend w Szwajcarii za 194 zł!

​Dzisiaj zapraszamy was na weekend do Szwajcarii. Pod koniec listopada jest tutaj pięknie, zimowo, a wokół czuć nastrój świąt.

Bazylea jest jednym z najpiękniejszych miast szwajcarskich. Położona na granicy szwajcarsko - niemiecko - francuskiej, łączy zwyczaje i ludzi ze wszystkich okolic, bez względu na podział polityczny. W Bazylei jest piękna starówka, niezwykły, czerwony ratusz, który zwiedzać możemy bezpłatnie, ciekawe muzea, i wspaniały nastrój w kawiarniach, w których ludzie spotykają się po pracy i często zostają do późnej nocy. 

Planując podróż warto pamiętać, że Szwajcaria nie należy do Unii Eurpoejskiej. Posiada odrębną walutę, a podróżującym nie przysługują przywileje takie jak w UE (np. wjazd na podstawie dowodu osobistego, czy bezpłatny roaming w ramach abonamentu).

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa