Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tanie loty na Ibizę w czerwcu: 262 zł z Berlina!

Tanie loty na Ibizę w czerwcu: 262 zł z Berlina!

​Ibiza - mekka imprezowiczów nie tylko z Europy zaprasza na gorący czerwiec. Znaleźliśmy dla Was bilety, które pozwalają ułożyć bardzo korzystną pod względem cenowym podróż na tą hiszpańską wyspę już za 262 zł! Ważne, że wszystkie loty odbywamy jedną linią, cena dostępna jest dla wszystkich i nie są to pojedyńcze sztuki biletów!

Ibiza poza mnóstwem imprez zapewnia doskonały wypoczynek na rozgrzanych słońcem plażach, zapierające dech w piersiach jaskinie, malownicze górskie klasztory oraz urocze wioski w dolinach. Sama stolica wyspy (o tej samej nazwie) jest wpisana na listę UNESCO i uważana za najpiękniejsze miasto archipelagu Balearów. A czerwiec to środek sezonu imprez! Ich kalendarz znajdziecie tutaj.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Wenecji w czerwcu! 162 zł w dwie strony!

Tanie loty do Wenecji w czerwcu! 162 zł w dwie strony!

Tygodniowy pobyt w Wenecji w czerwcu za 1 147 zł! 

W cenę mamy wliczone noclegi ze śniadaniami i bilety lotnicze! Za cały pobyt zapłacimy 1 147 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 198 zł (Berlin - Wenecja - Berlin) oraz siedem noclegów w Wenecji za 985 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Tego pięknego miasta na wodzie nie trzeba nikomu przedstawiać. Punkty obowiązkowe do zobaczenia to na pewno : Most Westchnień, Pałac Dożów, Plac Św. Marka, Bazylika Św. Marka, Canale Grande (najsłynniejszy wenecki kanał)! Poza tym niezliczone kanały, gondole...a to wszystko wpisane na listę UNESCO.

Kontynuuj czytanie

Kopenhaga na przedłużony weekend za 175 zł w dwie strony!

Kopenhaga na przedłużony weekend za 175 zł w dwie strony!

Zapraszamy do Kopenhagi w kwietniu! 

Wiosenny wypad do stolicy Danii to świetny pomysł na przedłużony weekend. Kopenhaga to idealne miasto do zwiedzania i jest tutaj na prawdę dużo atrakcji. Katedra Rosklide, dwa pałace królewskie, Cytadela Kastellet czy Okrągła Wieża, z której widać piękną panoramę miasta, to obowiązkowe punkty do zobaczenia. 

Najbardziej charakterystycznym miejscem na mapie miasta jest posąg Małej Syrenki w kopenhaskim porcie. Rzeźba ma już ponad sto lat i jest największa atrakcją turystyczną.

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Amsterdamu w czerwcu! 180 zł w dwie strony!

Tanie loty do Amsterdamu w czerwcu! 180 zł w dwie strony!

Amsterdam z Berlina w czerwcu w rewelacyjnej cenie!

Za cały pobyt pobyt zapłacimy 1 381 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 180 zł (Berlin - Amsterdam - Berlin) oraz siedem noclegów w centrum miasta za 1 201 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Oferta przeznaczona przede wszystkim dla osób mieszkających w zachodniej części Polski. Do Bratysława z pewnością wygodniej i szybciej dotrzemy samolotem. Na lotnisko w Berlinie, bez problemu i w dobrej cenie, możemy pojechać na przykład z którymś z przewoźników autobusowych.

Amsterdam to miasto, którego tak naprawdę nie trzeba reklamować! Muzeum Van Gogha, Browar Heineken, Muzeum Haszyszu, Marihuany i Konopi, Dzielnica Czerwonych Latarni, centralny plac - Dam, Pałac Królewski i wiele wiele innych atrakcji czeka na nas właśnie w Amsterdamie!

Kontynuuj czytanie

Sardynia za 205 zł w dwie strony! A 4* apartament 35 zł za noc!

Sardynia za 205 zł w dwie strony! A 4* apartament 35 zł za noc!
Rozkwitająca wiosną Sardynia w świetnej propozycji podróży. Znaleźliśmy dla Was tanie loty z Berlina do Olbii za 205 zł w obu kierunkach! Do pakietu dorzucamy jeszcze nolcegi w 4* apartamencie od 35 zł za osobodobę! W miejscowości, której plaże widzicie na obrazku obok.

Sardynia ma prawie 1900 km wybrzeża, a na nim przepiękne, czyste, otoczone naturą plaże oraz dzikie, górzyste tereny. Poza godzinami spędzonymi na leżakowaniu, spróbujcie pysznej a zarazem zdrowej kuchni i wyśmienitego lokalnego wina, zwiedźcie fascynujące prehistoryczne warownie, wybierzcie się w rejs jachtem, poznajcie kulturę Wyspy. Dopełnieniem wszystkiego mogą być pełne życia ludowe festyny. Jednym słowem: na Sardynii nie będziecie się nudzić!

Kontynuuj czytanie

Nowość: Asturia za 296 zł z Berlina!

Nowość: Asturia za 296 zł z Berlina!

​Nowy dzień i nowy kierunek na podróżniczej mapie tanich lotów! Przedstawiamy hiszpańską Asturię. Nie byliście tam jeszcze? Macie szansę to zmienić. Znaleźliśmy połączenia kombinowane z Berlina przez Londyn do Asturii w kuszącej cenie 296 zł w obu kierunkach! A północne wybrzeże Hiszpanii może Was mile zaskoczyć!

Asturia a właściwie autonomiczne Księstwo Asturii to Hiszpania inna od tej znanej z wycieczkowych folderów. Mniej popularna i bardziej deszczowa, choć równie piękna. Są tu zarówno plaże, jak i wspaniałe masywy górskie; miasta o wielowiekowej historii i urokliwe wioski rybackie. Do tego aktywny wypoczynek umożliwiają setki kilometrów ścieżek rowerowych, a na deser znakomita kuchnia. Polecamy północne wybrzeża Hiszpanii!

Kontynuuj czytanie

Jerez de la Frontera - inne oblicze Hiszpanii za 315 zł!

Jerez de la Frontera - inne oblicze Hiszpanii za 315 zł!

​Dziś przedstawiamy nowy kierunek na łamach naszego portalu - Jerez de la Frontera, miasto na południowo zachodnim wybrzeżu Hiszpanii, blisko Cieśniny Gibraltarskiej. W kwietniu możecie je poznać za sprawą tanich lotów kombinowanych na trasie Berlin - Barcelona - Jerez, za które zapłacicie 315 zł!

Słynące z win, koni i flamenco Jerez de la Frontera zachwyca starówką, która została wpisana na listę zabytków historyczno-artystycznych. To miasto prowincji Kadyks łączy dostojność arystokratycznych pałaców z ludowym klimatem typowo andaluzyjskich domostw. Cechy te można zaobserwować podczas corocznych obchodów „Feria de Caballo" (targów koni), imprezy o międzynarodowym znaczeniu turystycznym. Szeroką ofertę kulturalną wzbogaca również smak regionalnej gastronomii, wśród której wyróżnia się Jerez-Xérès-Sherry Manzanilla-Sanlúcar de Barrameda. Odwiedzenie jednej z piwnic winiarskich umożliwi Wam poznanie związanych w winem tradycji miasta.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Amsterdamu pod koniec maja! 180 zł w dwie strony!

Tanie loty do Amsterdamu pod koniec maja! 180 zł w dwie strony!

Amsterdam z Berlina w rewelacyjnej cenie! 

Za cały pobyt pobyt zapłacimy 1 487 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 180 zł (Berlin - Amsterdam - Berlin) oraz siedem noclegów w centrum miasta za 1 307 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. 

Na lotnisko w Berlinie, bez problemu i w dobrej cenie, możemy pojechać na przykład z którymś z przewoźników autobusowych.

Amsterdam to miasto, którego tak naprawdę nie trzeba reklamować! Muzeum Van Gogha, Browar Heineken, Muzeum Haszyszu, Marihuany i Konopi, Dzielnica Czerwonych Latarni, centralny plac - Dam, Pałac Królewski i wiele wiele innych atrakcji czeka na nas właśnie w Amsterdamie!

Kontynuuj czytanie

HIT! 6 dni w Faro za 575 zł! (loty + hotel 3*)

HIT! 6 dni w Faro za 575 zł! (loty + hotel 3*)

Super okazja na spędzenie wiosennych 6 dni na południowo - zachodnim krańcu Europy! Polecamy wypad do miasta, które stworzone jest do włóczenia się romantycznymi uliczkami, odkrywania zabytków i spacerowania piaszczystymi plażami Atlantyku. To wszystko zapewnia portugalskie Faro, do którego dostaniecie się już za 227 zł! Tyle mogą kosztować bilety lotnicze w dwie strony z Berlina, jeśli skorzystacie z naszej propozycji podróży.

Faro stworzone jest do spacerów, kontemplowania jego błyszczących w słońcu zabytków pamiętających jeszcze czasy Maurów, pływania łódką i siedzenia w ogródkach małych kawiarenek, z których można obserwować życie ulicy. Powszechnie uważa się, że wszystko co najlepsze w regionie Algarve można zjeść właśnie w Faro. W deserach znajdziecie mnóstwo fig i migdałów. Koneserzy polecają do tego szklankę brandy albo "medronho", wódki z owoców drzewa truskawkowego.

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Ibizę: 323 zł z Krakowa!

Tanie loty na Ibizę: 323 zł z Krakowa!

Ibiza - mekka imprezowiczów nie tylko z Europy. Tym wyjazdem możemy zacząć sezon letni 2016. Znaleźliśmy dla Was bilety, które pozwalają ułożyć bardzo korzystną pod względem cenowym podróż na tą hiszpańską wyspę już za 323 zł! Ważne, że wszystkie loty odbywamy jedną linią, cena dostępna jest dla wszystkich i nie są to pojedyncze sztuki biletów!

Ibiza poza mnóstwem imprez zapewnia doskonały wypoczynek na rozgrzanych słońcem plażach, zapierające dech w piersiach jaskinie, malownicze górskie klasztory oraz urocze wioski w dolinach. Sama stolica wyspy (o tej samej nazwie) jest wpisana na listę UNESCO i uważana za najpiękniejsze miasto archipelagu Balearów. I właśnie od maja zaczyna się na niej sezon imprez, których kalendarz znajdziecie tutaj.

Kontynuuj czytanie

Hamburg z Krakowa za 130 zł!

Hamburg z Krakowa za 130 zł!

​Hamburg - główna giełda towarowa Europy i drugi pod względem wielkości europejski port dostępny także dla mieszkańców Polski południowej w bardzo atrakcyjnych cenach! Z Krakowa polecieć tam można już za 130 zł! Poza samym portem Hamburg oferuje mnóstwo innych atrakcji: hanzeatyckie kamienice, kościoły uwodzące architekturą a tuż obok dzielnicę St.Pauli nazywana dzielnicą grzesznych pokus. To tu muzycznych szlifów nabierali sami Beatelsi! Ich wierni fani mogą dotrzeć do klubu INDRA, gdzie koncertowała grupa. Sam plac przed lokalem nazwano na ich cześć i oczywiście, jak na Hamburg przystało, zaprojektowano łącząc klasykę i nowoczesność. Jeszcze inną atrakcję stanowi park miniatur, w którym głównym punktem jest zajmująca powierzchnię 150 metrów kwadratowych makieta lotniska z 45. miniaturami samolotów. Na podsycenie apetytu wspomnimy jeszcze o targu rybnym działającym w niedzielę od 5 do 9:30 - zdążycie przed odlotem!

Kontynuuj czytanie

6 dni w Albanii za 604 zł! Loty, prom, noclegi i śniadania w cenie!

6 dni w Albanii za 604 zł! Loty, prom, noclegi i śniadania w cenie!

Oryginalna i nietuzinkowa, a dopiero odkrywana przez turystów - po raz kolejny zapraszamy w podróż do Albanii! W kwietniu nad południowe wybrzeża Adriatyku dostaniecie się już za 370 zł w dwie strony z Berlina!

Kraina orłów, kraj ludzi mówiących otwarcie – to nazwy, których używają Albańczycy, mówiąc o swojej pięknej ojczyźnie. Albania to najbiedniejsze państwo Europy, dopiero odkrywane przez turystów. Jeśli poznaliście już greckie plaże to polecamy skosztować tych albańskich, bo standardami wcale nie odbiegają od południowego sąsiada. Atutem będzie zapewne znacznie niższy koszt utrzymania i możliwość doświadczenia niezliczonych skrajności - wystarczy wspomnieć o tym co możecie zaobserwować na ulicach: osiołki po jednej stronie i niekończące się morze najnowszych mercedesów po drugiej. Byłem, polecam!

Kontynuuj czytanie

Greckie wakacje! Korfu za 235zł z Berlina w dwie strony!

Greckie wakacje! Korfu za 235zł z Berlina w dwie strony!

Grecja na wyciągnięcie ręki! Tym razem zapraszamy Was na wyspę Korfu położona pomiędzy Włochami, a zachodnim wybrzeżem Grecji!

Oferuje ona przepiękne plaże, urwiste klify i mnóstwo słońca sprawią, że to będzie niezapomniany urlop! Plusem jest również to, że nie musicie wydawać kroci! Za bilety lotnicze w dwie strony zapłacicie 235zł, a za zakwaterowanie 467zł za osobę, co daje nam 702zł za tydzień pobytu!

Oferta dla aktywnych, jak i dla tych, którzy mają ochotę poleniuchować! Warto zdecydować się na podróż i naładować życiowe baterie w tym europejskim raju!


Kontynuuj czytanie

Urlop na Majorce za 371,50zł (w cenie przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniem!)

Urlop na Majorce za 371,50zł (w cenie przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniem!)

​Szukacie już pomysłu na urlop na kwiecień? Polecamy Baleary!

Warto się nad tym zastanowić już teraz! Plusem są tanie ceny biletów i zakwaterowania. Polecicie tam z Warszawy za 207zł w dwie strony! Majorka to największa wyspa archipelagu Balearów leży w odległości 80 km od brzegów Hiszpanii i jest królestwem jednych z najpiękniejszych na świecie plaż! 

Ta słoneczna wyspa to dobry pomysł na podróż nawet poza sezonem! Warto pamiętać, że Majorka opisywana jest jako turystyczny raj z lazurowym morzem, bujną roślinnością i wyjątkowymi zabytkami. Dobrym pomysłem jest wypożyczenie samochodu i objechanie całej wyspy!

Kontynuuj czytanie

Tydzień w Chorwacji (Split) za 518zł (zakwaterowanie i przeloty w cenie!)

Tydzień w Chorwacji (Split) za 518zł (zakwaterowanie i przeloty w cenie!)

Bilety lotnicze do Chorwacji dostępne w dobrej cenie dla każdego! Macie okazję wybrać się do Splitu za 224zł z Berlina.

Dużo słońca i tani urlop to wszystko może wiązać się z Waszym pobytem w Chorwacji! Wyszukaliśmy dla Was również tanie zakwaterowanie. Za cały pobyt możecie zapłacić 294zł za osobę (śniadania wliczone w cenę).

Wszystko to tworzy sprzyjające okoliczności aby w tym roku przywitać wiosnę w oryginalny sposób! Do Berlina dostaniecie się tanio np. Polskim Busem (bilety w jedną stronę już od 2zł!)

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa