Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Zestawienie lotów do 6 niemieckich miast od 53 zł w obie strony!

Zestawienie lotów do 6 niemieckich miast od 53 zł w obie strony!

Dziś propozycja dla osób, które chcą się wybrać do naszych zachodnich sąsiadów. Mamy dla Was zestawienie bezpośrednich lotów do 6 niemieckich miast. Już dziś możecie skorzystać z najlepszych propozycji z Polski od 53 zł w obie strony. Berlin, Dortmund, Dusseldorf, Kolonia, Hamburg i Frankfurt to miasta, do których możecie zaplanować swoją najbliższą podróż.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety z Warszawy do Kolonii za 62 zł (dużo terminów w marcu)!

Tanie bilety z Warszawy do Kolonii za 62 zł (dużo terminów w marcu)!

Dziś propozycja lotów do Kolonii. ​Nie trzeba lecieć na drugi koniec świata aby ciekawie spędzić czas. Przekonajcie się o tym lecąc do naszych zachodnich sąsiadów. Przepiękna perełka architektury gotyckiej-katedra św. Piotra i Najświętszej Marii Panny z której możecie podziwiać wyjątkową panoramę miasta. Na osłodę muzeum czekolady. Poznacie tam historię czekolady, spróbujecie przeróżnych smakołyków i przyjrzycie się zjawiskowym czekoladowym fontannom.

Mamy dla Was propozycję lotów do Kolonii bezpośrednio z Warszawy za 62 zł w obie strony. Do dyspozycji macie ogromną ilość terminów w marcu. Bez względu na to czy wybierzecie krótki weekendowy wypad czy dłuższy urlop w Niemczech to na pewno będziecie zadowoleni.

Kontynuuj czytanie

Kolonia z Warszawy za 63 zł z obie strony!

Kolonia z Warszawy za 63 zł z obie strony!

​Nie trzeba lecieć na drugi koniec świata aby ciekawie spędzić czas. My proponujemy Wam krótki wypad do Kolonii. Przepiękna perełka architektury gotyckiej-katedra św. Piotra i Najświętszej Marii Panny z której możecie podziwiać wyjątkową panoramę miasta. Na osłodę muzeum czekolady. Poznacie tam historię czekolady, spróbujecie przeróżnych smakołyków i przyjrzycie się zjawiskowym czekoladowym fontannom. 

Zapraszamy do Kolonii w terminie 1-3.02.2016 w super cenie 63 zł w obie strony!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety do Kolonii! Tylko 16 zł w obie strony

Tanie bilety do Kolonii! Tylko 16 zł w obie strony

​Propozycja spędzenia przedłużonego weekendu u naszych zachodnich sąsiadów w rewelacyjnej cenie! Za bilety lotnicze zapłacicie tylko 16 zł! Przepiękna perełka architektury gotyckiej-katedra św. Piotra i Najświętszej Marii Panny oraz muzeum czekolady czekają na Was właśnie w Kolonii. Śpieszcie się! Cena biletów jest na prawdę atrakcyjna.

Kontynuuj czytanie

Kolonia z Warszawy za 59 zł!

Kolonia z Warszawy za 59 zł!

​Kolejna propozycja wyjazdu do naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem zapraszamy Was na krótki wypad do Kolonii, które jest idealnym miejscem na weekendowy wyjazd. Kolonia słynie przede wszystkim z największej w Europie gotyckiej katedry, która góruje nad panoramą miasta. Warto skorzystać z przejazdu kolejką linową i wybrać się do niezwykłego muzeum czekolady. Możecie tam poznać historię czekolady, spróbować różnych rodzajów czekolady i przyjrzeć się przepięknym czekoladowym fontanną. Zapraszamy do Kolonii w terminie 14-17.11.2015 w super cenie 59 zł. 

Kontynuuj czytanie

Kolonia z Warszawy na przedłużony weekend za 78 zł!

Kolonia z Warszawy na przedłużony weekend za 78 zł!

Nie trzeba lecieć na drugi koniec świata żeby ciekawie spędzić weekend. My proponujemy Wam krótki wypad do Kolonii. Przepiękna perełka architektury gotyckiej-katedra św. Piotra i Najświętszej Marii Panny, a na osłodę muzeum czekolady. Wybierzcie się w ciekawą podróż do Kolonii w terminie 14-16.11.2015. Przedłużony weekend to propozycja szczególnie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy urlop lub brakuje im już wolnych dni. Cena biletów lotniczych to tylko 78 zł, a w tej kwocie możecie zabrać ze sobą aż 2 bagaże podręczne.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa