Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Barcelona z Warszawy na przełomie marca i kwietnia za 108zł!

Barcelona z Warszawy na przełomie marca i kwietnia za 108zł!

Zapraszamy do Barcelony na przełomie marca i kwietnia! Za loty z Warszawy do stolicy Katalonii zapłacicie jedynie 108zł! Proponujemy termin 29.03-7.04.2016. Dłuższa podróż sprzyja spokojnemu zwiedzaniu miasta, ale także i jego okolic. Szczególnie, że proponujemy Wam również wynajem samochodu w cenie wynoszącej raptem 29zł za dzień!

Kontynuuj czytanie

WOW! Barcelona z Poznania za 78 zł!

WOW! Barcelona z Poznania za 78 zł!

Barcelona z Poznania w styczniu w rewelacyjnej cenie!

Tym razem mamy możliwość spędzić jeden ze styczniowych tygodni w Barcelonie! Wylatujemy 24 stycznia a do Polski wracamy 31 stycznia! Za 7 dni w Barcelonie zapłacimy jedynie 669 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł oraz siedem noclegów w Barcelonie za 747 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania! 

A do tego na miejscu mamy tapas, zabytkową architekturę, twórczość Gaudiego piękne parki i urokliwe uliczki. Warto zarezerwować bilety lotnicze i noclegi już teraz!

Kontynuuj czytanie

Barcelona na Święta Bożego Narodzenia z Katowic za 148 zł!

Barcelona na Święta Bożego Narodzenia z Katowic za 148 zł!

​Barcelona z Katowic w grudniu w rewelacyjnej cenie! 

Tym razem mamy możliwość spędzić tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w Barcelonie! Wylatujemy 21 grudnia a do Polski wracamy tuż przed Sylwestrem 30 grudnia! Za 9 dni w Barcelonie zapłacimy jedynie 772 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 148 zł oraz dziewięć noclegów w Barcelonie za 624 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania! A do tego na miejscu mamy tapas, zabytkową architekturę, twórczość Gaudiego piękne parki i urokliwe uliczki. Warto zarezerwować bilety lotnicze i noclegi już teraz!

Kontynuuj czytanie

Barcelona z Poznania za 108 zł!

Barcelona z Poznania za 108 zł!

Barcelona z Poznania na przełomie listopada i grudnia w rewelacyjnej cenie! Bilety lotnicze za jedyne 108 zł!

Za 7 dni w Barcelonie zapłacimy jedynie 518 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 108 zł oraz siedem noclegów w Barcelonie za 410 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania! A do tego na miejscu mamy tapas, zabytkową architekturę, twórczość Gaudiego piękne parki i urokliwe uliczki. Warto zarezerwować bilety lotnicze i noclegi już teraz!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa