Treść główna

Bagaż rejestrowany do 20 kg (ryanair)

Czy w ryanairze są jakie obostrzenia co do wymiarów bagażu rejestrowanego (niestety nie znalazłam takiej informacji). Jako bagaż do 20 kg lepsza będzie walizka o pojemności ok. 75 l czy ok 110 l?

Odpowiedzi (6)

1
Ja mam 75 L i spokojnie wystarcza (pakowałam się do niej na miesięczne wyjazdy). Ostatnio przy maksymalnie dużym upakowaniu z ciężkimi przedmiotami (mało ubrań, za to np. duży statyw i wina z wyjazdu etc.) ważyła chyba 18-19 kg. Więc jeśli będziesz miała standardową zawartość (ubrania, kosmetyczka i tak dalej), to spokojnie się zmieścisz w limicie. Jak dla mnie te 110 L są ogromne i bardzo nieporęczne (jeśli już mam brać walizkę, to moja wydaje mi się takiej górnej granicy wielkości).
2
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów linie lotnicze Ryanair nie przyjmują do przewozu sztuk bagażu o wadze powyżej 32 kg lub o wymiarach przekraczających łącznie 81 cm wysokości, 119 cm szerokości i 119 cm głębokości.
1
75 litrów lepiej
1
75 l lepiej
1
Wydaje mi się, że 75 l to lepszy wybór. Jest bardzo pojemna, a jednocześnie nie tak ogromna jak 110 l.
0
Dzięki za odpowiedź, jednak bardziej zależy mi na sugestii czy powinnam kupić walizkę na 75 czy na 110 litrów.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Rewelacja! Weekend we Włoszech z lotami i noclegami ze śniadaniami w mega cenie!346 Sprawdź Relaks na Seszelach! Gorąca oferta z lotami i noclegami w cenie! 2842 Sprawdź Boskie Rio de Janeiro w świetnej cenie! Tanie loty z Warszawy!1774 Sprawdź Santorini na wiosnę z Warszawy!598 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa