Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co się stanie, jeśli będę mieć w bagażu podręcznym więcej płynu niż można?

Co się stanie, jeśli zapakuje się do bagażu większą ilość płynu niż można? Tzn większą buteleczkę albo kilka ich?

Odpowiedzi 11

0
Będzie trzeba to wyrzucić :(
0
trzeba bedzie wyrzucic  
0
Każą ci je wyrzucić.
0
będzie trzeba to wyrzucić
1
Pójdzie do kosza. Lepiej rozdzielić do małych pojemników/butelek, tak jak pisali przedmówcy. Jedyną sytuacją, kiedy security puściło mnie z większą ilością płynu był przewóz picia dla dziecka.
1
Płyn nie zostanie przepuszczony, więc może zostać odebrany i wyrzucony do kontenera lub możemy go przekazać komuś kto nie leci z nami i przechowa nam lub możemy mieć możliwość nadania płynu jako bagaż rejestrowy.
1
pojdzie do kosza. Lepiej sie trzymać przepisów, a w wiekszosci drogerii spokojnie można dostać specjalne buteleczki:)
1
Jeśli będzie za dużo tzn. więcej niż się mieści w tym woreczku na 1 litr to zabiorą i wyrzucą. Jeśli masz po prostu buteleczkę o większej objętości niż 100 ml, to najlepiej rozlać jej zawartość pomiędzy 2 buteleczki nie przekraczające tej objętości. Buteleczki powyżej 100 ml też zabierają i wyrzucają. Raczej jest male prawdopodobieństwo, że nie zauważą różnicy w objętościach buteleczek, bo dziennie tyle tego przechodzi przez ich ręce, że już na oko widzą, czy coś się mieści w wyznaczonych ramach czy też nie.
1
Jeśli różnica będzie mała to jest możliwość, że nikt tego nie zauważy, ale ja bym nie ryzykowała zwłaszcza jeżeli chodzi o droższe rzeczy. Na lotnisku w Oslo przezroczysty pojemnik przy bramkach był cały wypełniony płynami o pojemnościach przekraczających 100 ml. Trudno mi było na to patrzeć zwłaszcza jak widziałam jakieś drogie kosmetyki.
1
Szczegóły na stronie http://www.ulc.gov.pl/pl/prawa-pasazera-i-ulatwenia/poradnik-dla-pasazerow/1050-pyny-1852010
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 315 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź