Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy warto jechać do Rzymu w grudniu?

Odpowiedzi 20

0
tak
0
zawsze warto!
0
Ja byłam w lutym i jak dla mnie i tak było mnóstwo ludzi. Nie wyobrażam sobie jak tłoczno musi być w lecie. Zdecydowanie lepiej jechać zimą według mnie :)
0
mniej turystów, troszke taniej, a pogoda ok
0
Pewnie że warto jechać chociażby z racji mniejszego natłoku turystów, cieplejszej atmosfery niż u nas no i okres świąteczny dający niepowtarzalny urok temu miejscu.
0
Tam zawsze można polecieć o każdej porze i zawsze jest tłoczno, więc nie ma reguły.
0
Oczywiście, że warto! Dużym plusem jest brak turystów a i temperatura bedzie znacznie wyższa niż w Polsce :)
0
Warto! 1. Tańsze bilety lotnicze (chociaż nie jest to regułą). 2. Nie ma upałów:) a temperatura i tak bardziej przyjazna niż w Polsce. 3. Targi bożonarodzeniowe, zwłaszcza Mercatino di Natale przy Piazza Navona. 4. Zakup włoskich świątecznych przysmaków, przede wszystkich tradycyjnego panettone 5. Można obejrzeć szopkę przed Bazyliką św. Piotra w Watykanie. 6. Mniejsze kolejki do muzeów.      
0
Niepowtarzalny klimat Rzymu (i Włoch w zasadzie) jest piękny o każdej porze roku! Na pewno w grudniu będzie mniej turystów, kolejek itp sytuacji co zaliczyłabym na sporą korzyść :D
0
Tak warto, w Rzymie jest zawsze pięknie :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź