Treść główna

Które z europejskich stolic są najciekawsze po względem zwiedzania?

Odpowiedzi (15)

0
  Zagrzeb, Praga, Lizbona, Reykiawik   
0
Moim zdaniem przede wszystkim Wiedeń - jak dla mnie numer jeden, głównie ze względu na architekturę, miejsca do zwiedzania, klimat. Uwielbiam też Berlin i polecałabym właśnie to miasto jako godne odwiedzenia, chociaż teraz może wyjazd lepiej odłożyć. Praga, Oslo.. Myślę, że jest tych stolic znacznie więcej i każdemu będzie się coś podobało w którejś z nich.
0
Polecam Pragę,  Budapeszt, Ryge
0
Polecam moje ulubione stolice: Praga,  Budapeszt,  Luksemburg
0
Praga, Budapeszt, Oslo
0
Rzym, Paryż, Londyn, Praga. Na krótki pobyt polecam Lublanę.
0
Osobiście polecam Wiedeń i Rzym :)
0
Paryż, Londyn i Wiedeń. Ogrom różnych zabytków do zwiedzania, muzeów, kościołów, budynków historycznych, a także "kultowych" miejsca jak np Luvre, czy pałac Buckingham.
0
Zagrzeb, Praga, Lizbona, Reykiawik 
0
Osobiście polecam Londyn i Paryż (klasyki, które nigdy się nie znudzą), ale również Pragę, Budapeszt oraz Bratysławę. Chociaż nasza Warszawa też jest piękna!
0
Ja poleciłabym Barcelonę (stolica prowincji), Pragę i Londyn, a także Amsterdam. Myślę, że każda ze stolic warta jest uwagi i w każdej można zobaczyć coś ciekawego.
0
Luksemburg- przepiękny! Praga-również cudna! i Amsterdam! Budapeszt! Wilno! Londyn! Barcelona! Palermo! Teraz lecę do Lizbony i Porto - ponoć cudnie urokliwe miasta! Wszystkie stolice coś w sobie mają :) zależy od preferowanego klimatu miasta i tego jak lubisz spędzać czas :)
0
JAK DLA MNIE PARYŻ I LONDYN !
0
Prawie każde jest ciekawe, bez wiedzy odnośnie twoich zainteresowań, ciężko coś polecać.
3
Od siebie polecam Budapeszt, Pragę oraz Barcelonę. Te miejsca urzekły mnie najbardziej. Oczywiście zależy czego szukasz. Czasem małe miasteczka potrafią być również urokliwe np. portugalskie Porto lub włoskie Bergamo. Co dokładnie Cię interesuje :)?
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Urlop na pięknej i słonecznej Malcie! 423 Sprawdź Urlop na Majorce! W cenie przeloty i noclegi w fajnym hotelu przy plaży629 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 30 ofert od 38 Sprawdź Słoneczny urlop na Teneryfie w 4* hotelu z basenem2063 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa