Treść główna

Które z europejskich stolic są najciekawsze po względem zwiedzania?

Odpowiedzi (15)

3
Od siebie polecam Budapeszt, Pragę oraz Barcelonę. Te miejsca urzekły mnie najbardziej. Oczywiście zależy czego szukasz. Czasem małe miasteczka potrafią być również urokliwe np. portugalskie Porto lub włoskie Bergamo. Co dokładnie Cię interesuje :)?
0
JAK DLA MNIE PARYŻ I LONDYN !
0
Prawie każde jest ciekawe, bez wiedzy odnośnie twoich zainteresowań, ciężko coś polecać.
0
Osobiście polecam Wiedeń i Rzym :)
0
Luksemburg- przepiękny! Praga-również cudna! i Amsterdam! Budapeszt! Wilno! Londyn! Barcelona! Palermo! Teraz lecę do Lizbony i Porto - ponoć cudnie urokliwe miasta! Wszystkie stolice coś w sobie mają :) zależy od preferowanego klimatu miasta i tego jak lubisz spędzać czas :)
0
Ja poleciłabym Barcelonę (stolica prowincji), Pragę i Londyn, a także Amsterdam. Myślę, że każda ze stolic warta jest uwagi i w każdej można zobaczyć coś ciekawego.
0
Rzym, Paryż, Londyn, Praga. Na krótki pobyt polecam Lublanę.
0
Osobiście polecam Londyn i Paryż (klasyki, które nigdy się nie znudzą), ale również Pragę, Budapeszt oraz Bratysławę. Chociaż nasza Warszawa też jest piękna!
0
Zagrzeb, Praga, Lizbona, Reykiawik 
0
Paryż, Londyn i Wiedeń. Ogrom różnych zabytków do zwiedzania, muzeów, kościołów, budynków historycznych, a także "kultowych" miejsca jak np Luvre, czy pałac Buckingham.
0
  Zagrzeb, Praga, Lizbona, Reykiawik   
0
Praga, Budapeszt, Oslo
0
Polecam moje ulubione stolice: Praga,  Budapeszt,  Luksemburg
0
Polecam Pragę,  Budapeszt, Ryge
0
Moim zdaniem przede wszystkim Wiedeń - jak dla mnie numer jeden, głównie ze względu na architekturę, miejsca do zwiedzania, klimat. Uwielbiam też Berlin i polecałabym właśnie to miasto jako godne odwiedzenia, chociaż teraz może wyjazd lepiej odłożyć. Praga, Oslo.. Myślę, że jest tych stolic znacznie więcej i każdemu będzie się coś podobało w którejś z nich.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Weekend w bajkowym Alberobello! Przeloty, apartament i auto!571 Sprawdź Nieziemskie krajobrazy Portugalii! Tydzień w Lagos w świetnej cenie za loty, auto i noclegi!1182 Sprawdź Najtaniej! Podróżuj za mniej niż 100 zł i odkrywaj! 27 ofert od 62 Sprawdź PORTUGALSKIE klimaty zachwycą każdego! 19 ofert od 180 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa