Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Które z europejskich stolic są najciekawsze po względem zwiedzania?

Odpowiedzi 15

0
  Zagrzeb, Praga, Lizbona, Reykiawik   
0
Moim zdaniem przede wszystkim Wiedeń - jak dla mnie numer jeden, głównie ze względu na architekturę, miejsca do zwiedzania, klimat. Uwielbiam też Berlin i polecałabym właśnie to miasto jako godne odwiedzenia, chociaż teraz może wyjazd lepiej odłożyć. Praga, Oslo.. Myślę, że jest tych stolic znacznie więcej i każdemu będzie się coś podobało w którejś z nich.
0
Polecam Pragę,  Budapeszt, Ryge
0
Polecam moje ulubione stolice: Praga,  Budapeszt,  Luksemburg
0
Praga, Budapeszt, Oslo
0
Rzym, Paryż, Londyn, Praga. Na krótki pobyt polecam Lublanę.
0
Osobiście polecam Wiedeń i Rzym :)
0
Paryż, Londyn i Wiedeń. Ogrom różnych zabytków do zwiedzania, muzeów, kościołów, budynków historycznych, a także "kultowych" miejsca jak np Luvre, czy pałac Buckingham.
0
Zagrzeb, Praga, Lizbona, Reykiawik 
0
Osobiście polecam Londyn i Paryż (klasyki, które nigdy się nie znudzą), ale również Pragę, Budapeszt oraz Bratysławę. Chociaż nasza Warszawa też jest piękna!
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!4 oferty od 307 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 5 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!20 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 305 Sprawdź