Treść strony

666-jak-dotrzec-do-paryza-z-lotniska

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Jak dotrzeć do Paryża z lotniska ?

Proszę o propozycje dojazdu do Paryża z lotnisk. Obojętnie których: Beauvais, Orly, De Gaullea. Z którego dostać się najłatwiej i w jaki sposób? Jakiś autobus, pociąg?

Odpowiedzi 5

0
Ja również mam doświadczenie z Beauvais. Skorzystałem z transferu busparis.pl, ale są też inne firmy świadczące usługę transportu w tej samej cenie. Ja byłam zadowolona z tej. Kierowca był bardzo pomocny, udzielił kilku dobrych rad. Inna firma nas niestety zawiodła - w dzień podróży dostałam telefon, że kierowca nie może przyjechać.
0
Ostatnio byłem w Paryżu. Lądowałem na Beauvais. Skorzystałem z transferu busparis.pl Polski przewoźnik koszt 13 euro do porte maillot czyli tam gdzie jeżdżą inne transfery z tego lotniska. Dobry punkt do rozpoczęcia zwiedzania. Rezerwację zrobiłem przez maila, dostałem odpowiedz z potwierdzeniem. Na lotnisku zadzwonił polski i kierowca i powiedział gdzie stoi jego bus. Płatność u kierowcy. Ze względu na wczesną godzinę transferu powrotnego za 20 euro bus podjechał po mnie do Beauchamp. Polecam.
0
Z Beauvais kursują autobusy - 15 euro w jedną stronę. Czasem również zdarzają się okazję na blablacar lub prywatny przewoźnik np. Busparis. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.tanie-loty.com.pl/transport-z-lotniska-paryz-orly.html :)
1
W przypadku De Gaulle'a transport z lotniska do Paryża trwa około 45 minut, a kost to około 50 euro. Decydując się na pociąg musimy liczyć około 8 euro. Czas to 25-40 minut w zależności od tego na której stacji chcemy wysiąść. Autobus to 45-60 minut jazdy i około 9 euro lżej w portfelu. :) Dokładniejsze informacje http://www.tanie-loty.com.pl/transport-z-lotniska-paryz-cdg.html
0
Szczegółowy opis możliwych transportów z De Gaullea http://www.tanie-loty.com.pl/transport-z-lotniska-paryz-cdg.html
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 116 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 116 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 279 Sprawdź