Treść strony

652-czy-w-grecji-jest-teraz-taniej

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Czy w Grecji jest teraz taniej?

Czy w związku z kryzysem jest teraz w Grecji taniej?

Odpowiedzi 9

0
zazwyczaj w okresie zimowym zawsze jest taniej, 
0
Myślę, że wciąż zależy od miejsca i sezonu lub jego braku. W środku wakacji płaciłam tyle co zwykle, a we wrześniu na małej wyspie Thassos było rzeczywiście trochę taniej ;) Pozdrawiam!
0
Na wyspach nie odczujesz kryzysu...ceny nie sa jakieś super Tanie lepiej zawsze miec przy sobie wiecej gotówki bo z bankomatami bywa róznie, byłam ostatnio na Krecie -jestem zakochana!
0
Wycieczki do Grecji są o wiele tańsze niż kiedyś i jest dużo fajnych ofert z biur podróży. Ludzie boją się tam jechać ze względu na panujący kryzys i zamieszki jakie miały miejsce na ulicach greckich miast.
0
Jeśli chodzi o greckie wyspy, to na nich kryzysu odczuć się nie da. Grecy dbają o to aby turyści nie zniechęcili się i mimo "kryzysu" odwiedzali ich kraj. W sumie z tego żyją, więc dbają o to aby na miejscu nie odczuć jakichkolwiek niedogodności. Natomiast co do cen...Pojęcie "drogo" jest relatywne. Polacy wyjeżdżając do państw, gdzie jest euro wszędzie mają drogo;) z mojego punktu widzenia [odwiedziłam Grecję w tym roku w szczycie sezonu] jest optymalnie. Jeśli chcesz stołować się w restauracjach trzeba za posiłek liczyć ok.15-20E za osobę. Z wyciągnięciem pieniędzy a bankomatu nie było problemu. Paliwo ok.4-5E za litr. Nam udało się stołować za ok.10E za parę:) Zależy kto czego szuka. Ale czy w Grecji jest taniej w związku z kryzysem-wg mnie nie.
2
W obecnej chwili należy tam mieć przy sobie wypłaconą gotówkę i dużo paliwa w aucie :)
0
Nie zauważyłam,aby było tam tanio:) Może gdybyś odbiła się od miejsc turystycznych to tak,jednak w tych popularniejszych miejscach to trudno na czymś zaoszczędzić;)
0
Zależy gdzie np. na mało turystycznej wyspie Kalymnos (tylko wspinacze tam jeżdzą) jest relatywnie tanio (jak na rejon śródziemnomorski)
0
W Grecji nie jest tanio a jakość do ceny jest słaba, tym bardziej w obecnej chwili !
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 128 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 104 Sprawdź