Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co warto zobaczyć w Mediolanie?

Odpowiedzi 7

0
Zamek Sforzów oraz Bazylikę Santa Maria della Grazie
0
duomo :)
0
Duomo - warto dla widoków (osoby nie przepadające za schodami mogą skorzystać z windy). "Ostatnia wieczerza" (najlepiej zrobić rezerwację biletu). Galeria Vittorio Emanuele, La Scala, zamek Sforzów. Dzielnica Navigli. Polecam również nie omijać pobliskiego Bergamo, zwłaszcza,jeśli lądujemy na lotnisku Orio al Serio w Bergamo. Warto choćby dla samego widoku z górnej części miasta!
0
Planetarium 
0
Dodam  galerię sztuki i muzeum Pinakoteka Brera, Bibliotekę Ambrozjańską, Planetarium, Basilica di San Lorenzo
0
Katedra Duomo, a szczególnie jej dachy i zapierające dech w piersiach widoki (uwaga- wejście jest bardzo strome i duszne); obraz ,,Ostatnia wieczerza" (uwaga na duże kolejki i częsty brak biletów), słynna galeria Wiktora Emmanuela i plac przy nim.
0
Punktem obowiązkowym jest oczywiście Duomo, którą warto zobaczyć nie tylko w środku ale także wejść na jej szczyt aby podziwiać piękny widok. Warto zobaczyć także najsłynniejszą operę świata – La Scalę, Zamek Sforzów oraz Bazylikę Santa Maria della Grazie, w której znajduje się najsłynniejsze dzieło Leonarda da Vinci – Ostatnia Wieczerza. Fani piłki nożnej powinni natomiast wybrać się na słynny stadion San Siro.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 110 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 267 Sprawdź