Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Asia odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Tak, Polacy mają obowiązek wizowy.
0
Ocena
Kuba odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
wiza jest wymagana
0
Ocena
Kaja odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Obywatele polscy podróżujący do Turkmenistanu muszą posiadać wizę. Wizy wydawane są na podstawie zaproszenia, od osoby fizycznej lub prawnej, poświadczonego przez Urząd Migracyjny Turkmenistanu - przez konsulaty i wydziały konsularne ambasad Turkmenistanu na całym świecie, np. w Berlinie, w Wiedniu, w Kijowie, w Moskwie, w Mińsku.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Manchesteru, z Gdańska do Londynu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty z Wrocławia, Okazje na loty do Niemiec, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Pakiety z Polski, bilety lotnicze z Katowic do Londynu, tanie bilety lotnicze, tanie loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Saszetki i portfele, Torby biznesowe, Walizki twarde małe i Zestawy walizek.