Czy do Turkmenistanu Polacy mają obowiązek wizowy?

Odpowiedzi (3)

0

Tak, Polacy mają obowiązek wizowy.

0

wiza jest wymagana

0

Obywatele polscy podróżujący do Turkmenistanu muszą posiadać wizę. Wizy wydawane są na podstawie zaproszenia, od osoby fizycznej lub prawnej, poświadczonego przez Urząd Migracyjny Turkmenistanu - przez konsulaty i wydziały konsularne ambasad Turkmenistanu na całym świecie, np. w Berlinie, w Wiedniu, w Kijowie, w Moskwie, w Mińsku.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Manchesteru, z Gdańska do Londynu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty z Wrocławia, Okazje na loty do Niemiec, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Pakiety z Polski, tanie loty z Katowic do Londynu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Plecaki i torby foto, Pokrowce na walizki, Torby biznesowe i Torby na kółkach.