Treść strony

461-kiedy-najlepiej-leciec-do-indonezji

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 1 mln klientów
  • bezpieczne płatności
  • zawsze korzystne ceny
Tanie loty. Poczuj wolność podróży!

Treść główna

Kiedy najlepiej leciec do Indonezji?

Chciałbym wybrać się do dalekiej Indonezji, lecz nurtuje mnie pytanie kiedy jest tam najlepszy czas na odpoczynek i zwiedzanie. Może ktoś z Was był i odpowie na te pytanie. W internecie dużo jest odpowiedzi, lecz czekam na te Wasze sprawdzone, a nie przepisane z internetu.

Odpowiedzi 7

  Podobno podczas pory suchej jest tam lepiej niz podczas deszczowej  
podobno podczas pory suchej jest tam lepiej niz podczas deszczowej
podczas pory suchej najlepiej
Ja byłam na przełomie wrzesień-październik było cudownie, na Jawie , Bali, Gili, i Lomboku uwielbiam Indonezję !
Dużo informacji o tym kiedy najlepiej polecieć do Indonezji, biorąc pod uwagę warunki pogodowe możesz przeczytać na stronie serwisu Tanie-Loty : http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/4602-kiedy-leciec-do-indonezji.html
Osobiście Indonezji nie odwiedziłam, ale byłam na sąsiednich Filipinach właśnie w porze deszczowej i ogólnie nie było tak strasznie - owszem zdarzyło się kilka większych deszczy, ale trwają one dosyć krótko a przy tym jest cały czas wysoka temperatura, więc to nie to co u nas, że pada, siąpi przez kilka dni. W teorii najgorsza pora na odwiedzenie Azji Płd-Wsch to czas naszych wakacji, ale z mojego doświadczenia kiedy się nie pojedzie to i tak będzie super.
Najlepiej do Indonezji jechać podczas pory suchej, czyli od maja do października. Z tym, że w maju i czerwcu jest zimniej (ale nadal bardzo ciepło) a w październiku można spodziewać się najwyższych temperatur jeśli chodzi o porę suchą. Polecane są takie miesiące jak wrzesień i październik, ponieważ można spodziewać się wtedy niższych cen. Utrudnieniem może być Ramadan, ale jest to zależne od tego czego po takiej podróży oczekujemy. Na pewno w tym okresie jest o wiele mniejszy ruch turystyczny. Święto to jest ruchome, ale można spodziewać się go we wrześniu.
Urlop w październiku? Wybierz się w miejsca piękne jesienią!285 okazji od 180 Zobacz Lećcie na długi weekend listopadowy! Loty w najlepszych cenach!77 okazji od 131 Zobacz Leć na Wyspy Kanaryjskie!17 okazji od 520 Zobacz W stronę słońca! Tanie loty na południe! 299 okazji od 221 Zobacz MALTA czeka na Was! Świetne okazje cenowe!!7 okazji od 275 Zobacz Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż245 okazji od 173 Zobacz Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie277 okazji od 173 Zobacz Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ35 okazji od 395 Zobacz