Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Gdzie polecieć do Ameryki Południowej?

Jakie miejsca w Ameryce Południowej są warte odwiedzenia? Jest to kontynent, którego kompletnie nie znam, a bardzo chciałabym poznać :) Preferuję raczej otoczenia miejskie, pełne zabytków. Byłoby miło, gdyby w niedalekim pobliżu (lub z dobrym dojazdem) znajdowała się plaża.

Odpowiedzi 8

0
Peru :)
0
peru!
0
Peru, Argentyna i Chile
0
Peru
0
Jeśli zabytki to tylko Peru! Brazylia czy Argentyna odpadają! Peru ma mnóstwo ciekawych zabytków - najwięcej zostało po Inkach, ale są jeszcze inne narody (Nazca, Wari, Uros, Quechua, Aymara, itd.) po których też zotało sporo zabytków i tradycji.
0
Większość państw w Ameryce Południowej może spełnić twoje oczekiwanie jeżeli sensownie zaplanować trasę.
0
Proponuję Argentynę, można tam zwiedzić Buenos Aires, Cordobę, Rosario, odwiedzić przepiękne wodospady Iguazu czy Park Narodowy Glaciares. A plaże w Argentynie są dostępne niemal przez cały rok, pewne zróżnicowanie w dostępności uzależnione jest od regionu kraju. Większość plaż jest przestronna i piaszczysta. Ich zaletą jest także to, że są one bardzo dobrze utrzymane i niezbyt tłoczne.
0
Myślę, że do twoich wymagań idealnie pasuje Brazylia. Miejsc wartych odwiedzenia i zabytków jest całe mnóstwo a i do plaży zawsze blisko. Nie jest to niestety najtańszy kraj w Ameryce Płd. ale na pewno warto wydać trochę grosza żeby go odwiedzić.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź