Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Najbezpieczniejsze państwo w Afryce

Jakie państwo w Afryce jest najczęściej odwiedzane? Które jest najbezpieczniejsze?

Odpowiedzi 14

0
maroko i egpt, ale z was debile :D
0

Reunion i Mauritius

0

Nie to Zielony Przylądek

0

Republika Zielonego Przylądka

0
Egipt  
0
egipt!
0
maroko, egipt
0
Patrząc na to co się teraz dzieje, to obstawiam Maroko, chociaż w Egipcie do którego latam co rok nigdy nic mi się nie stało.
0
Najczęściej odwiedzane - przez Polaków - państwa Afryki to Egipt, Tunezja i Maroko. Na stronach MSZ możemy przeczytać ostrzeżenia przed wyjazdem do Tunezji i Egiptu. Natomiast jeśli chodzi o Maroko to  Ministerstwo Spraw Zagranicznych  tylko przypomina  o konieczności zachowania wszelkich środków ostrożności. Wynika z tego, że w Maroku jest najbezpieczniej z tych trzech państw.   
0
Z własnego ,,wydaje mi się" to chyba Maroko, ale jeśli chcesz mieć zawsze pewną i oficjalną wiedzę to polecam zaglądać od czasu do czasu na stronę www MSZ. Tam znajdziesz aktualne informacje o konfliktach na świecie, poradach jak się zachować i przede wszystkim miejscach, które są odradzane na podróż w danym czasie. Pozdrawiam! :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź