Zaoszczędź do 50% z Qatar Airways

1
Ocena

Odpowiedzi (10)

2
Ocena
Aleksandra Aleksandra odpowiedział(a) 2 lat temu
Jeśli chodzi konkretnie o Rzym to lepszym rozwiązaniem będzie pokój w hotelu. Możesz też poszukać ofert od osób prywatnych np. na airbnb. Gdybyś chciała wybrać się na wycieczkę objazdową większą grupą i zwiedzać różne rejony Włoch to wtedy camper może być ciekawszą opcją.
0
Ocena
Martyna Martyna odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
Cześć :) Rzym to duże miasto i myślę, że więcej ofert znajdziesz w hotelach, ale jeśli nie chcesz przepłacać to proponuję zerknąć na portal airbnb gdzie wynajmujemy kwatery od prywatnych osób. Ceny są z reguły o wiele niższe i da się znaleźć unikalne miejscówki z klimatem! :D Pozdrawiam
0
Ocena
TOM TOM odpowiedział(a) 5 miesiecy temu

Naturalnie hotel, poruszanie sie po Rzymie camperem jest raczej trudne, a i stanąć na noc nie bardzo jest gdzie.

0
Ocena
qrg qrg odpowiedział(a) 4 miesiecy temu

Małgorzato, "włoski styl jazdy" jest normalny i bardzo sensowny (tak samo jak francuzki) co oznacza, że różni się od lansowanego u nas norweskiego turlania z niemieckim szczypaniem się o ryskę na karoseri. Samochód to tylko urzadzenie do przemieszczania się.

0
Ocena
Dominik Dominik odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
lepiej w hotelu, bezpieczniej i bardziej komfortowo
0
Ocena
Paulina Paulina odpowiedział(a) 5 miesiecy temu
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest hotel, można znaleźć dobre oferty na bookingu albo bezpośrednio na stronach hosteli/hoteli. Jednak.. gdybym chciała podróżować, a w Rzymie zatrzymać się tylko na chwilę, to wybrałabym samochód.
0
Ocena
Barbara T. Barbara T. odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
Tak jak Aleksandra napisała, zależy od rodzaju wycieczki. Ja odwiedzając Rzym zawsze wybierałam hotel. Warto jednak dokładnie czytać opis pokoju. Często zdarza się, że mimo iż w wyszukiwarce wpisujemy np.2 osoby na pokój, to cena jaka nam wyskakuje pokazana jest jedynie dla jednej osoby. Dopiero przy płatności może się okazać że kwota jest dwukrotnie niższa. Jeśli szukasz jakiegoś noclegu z chęcią mogę polecić hotele w których sama nocowałam. 
0
Ocena
Ada Ada odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
W Rzymie dosyć często okradane są samochody, więc na twoim miejscu wybrałabym hotel - bezpieczniej.
0
Ocena
Karolina Karolina odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
Nocleg w Rzymie - myślę,że hotel byłby najlepszym rozwiązaniem.Jeżeli ceny będą dość whysokie i nie będzie zadnych sensownych promocji to proponuję couchsurfing;) Jeżeli chodzi o Włochy to fajnym rozwiązaniem są takie domki letniskowe,które są często nad wodą;) Sama z takich korzystałam i były czyste,niezbyt drogie;) 
0
Ocena
Małgorzata Małgorzata odpowiedział(a) 5 miesiecy temu
Jeśli szukasz okazji popatrzyłabym za relokacją camperów (płacisz głównie za paliwo) drogi we Włoszech są w świetnym stanie ale jest sporo płatnych odcinków i ceny niestety dla nas są bardzo wysokie, do tego "włoski" styl jazdy jest bardzo ciężki i łatwo o kolizję, ceny paliwa też wysokie

Wpisz swoją odpowiedź

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.