Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jeśli chodzi o wakacje w Rzymie to czy bardziej się opłaca wynająć camper czy też pokój w hotelu?

Odpowiedzi 10

2
Jeśli chodzi konkretnie o Rzym to lepszym rozwiązaniem będzie pokój w hotelu. Możesz też poszukać ofert od osób prywatnych np. na airbnb. Gdybyś chciała wybrać się na wycieczkę objazdową większą grupą i zwiedzać różne rejony Włoch to wtedy camper może być ciekawszą opcją.
0

Małgorzato, "włoski styl jazdy" jest normalny i bardzo sensowny (tak samo jak francuzki) co oznacza, że różni się od lansowanego u nas norweskiego turlania z niemieckim szczypaniem się o ryskę na karoseri. Samochód to tylko urzadzenie do przemieszczania się.

0
Jeśli szukasz okazji popatrzyłabym za relokacją camperów (płacisz głównie za paliwo) drogi we Włoszech są w świetnym stanie ale jest sporo płatnych odcinków i ceny niestety dla nas są bardzo wysokie, do tego "włoski" styl jazdy jest bardzo ciężki i łatwo o kolizję, ceny paliwa też wysokie
0
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest hotel, można znaleźć dobre oferty na bookingu albo bezpośrednio na stronach hosteli/hoteli. Jednak.. gdybym chciała podróżować, a w Rzymie zatrzymać się tylko na chwilę, to wybrałabym samochód.
0

Naturalnie hotel, poruszanie sie po Rzymie camperem jest raczej trudne, a i stanąć na noc nie bardzo jest gdzie.

0
lepiej w hotelu, bezpieczniej i bardziej komfortowo
0
Nocleg w Rzymie - myślę,że hotel byłby najlepszym rozwiązaniem.Jeżeli ceny będą dość whysokie i nie będzie zadnych sensownych promocji to proponuję couchsurfing;) Jeżeli chodzi o Włochy to fajnym rozwiązaniem są takie domki letniskowe,które są często nad wodą;) Sama z takich korzystałam i były czyste,niezbyt drogie;) 
0
Cześć :) Rzym to duże miasto i myślę, że więcej ofert znajdziesz w hotelach, ale jeśli nie chcesz przepłacać to proponuję zerknąć na portal airbnb gdzie wynajmujemy kwatery od prywatnych osób. Ceny są z reguły o wiele niższe i da się znaleźć unikalne miejscówki z klimatem! :D Pozdrawiam
0
W Rzymie dosyć często okradane są samochody, więc na twoim miejscu wybrałabym hotel - bezpieczniej.
0
Tak jak Aleksandra napisała, zależy od rodzaju wycieczki. Ja odwiedzając Rzym zawsze wybierałam hotel. Warto jednak dokładnie czytać opis pokoju. Często zdarza się, że mimo iż w wyszukiwarce wpisujemy np.2 osoby na pokój, to cena jaka nam wyskakuje pokazana jest jedynie dla jednej osoby. Dopiero przy płatności może się okazać że kwota jest dwukrotnie niższa. Jeśli szukasz jakiegoś noclegu z chęcią mogę polecić hotele w których sama nocowałam. 
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź