Treść główna

Co warto zabrać ze sobą do samolotu?

Aby nie nudzić się w trakcie lotu.

Odpowiedzi (11)

0
coś do czytania
0
Poduszkę typu "rogal" bo jak zaśniesz to z pewnością podróż szybko zleci :)
0
Jak się leci w dwójkę to polecam gry karciane. Na samotną podróż to książka, krzyzówki.
0
coś do czytania, muzykę
0
coś do czytania i do słuchania, do tego guma do żucia, a w tanich liniach jedzenie i picie
0
poza umilaczem czasu w postaci tabletu bądź książki, polecam zabrać landrynki. Podczas startu i lądowania występuje zmiana ciśnienia, która nie dla wszystkich jest przyjemna. A żucie cukierka w danej chwili pomaga uporać się z zatykającymi się uszami.
1
aparat fotograficzny, jeżeli lecisz w dzień oczywiście !!!
0
aparat fotograficzny, jeżeli lecisz w dzień oczywiście !!!
1
Zależy co kto lubi. Dla mnie optymalnym rozwiązaniem jest tablet z filmem, wczytanymi książkami, muzyką i grami. W czasie startu i lądowania nie potrzebuję rozrywki tak, że wyłączenie tabletu nie jest problemem. Uzupełnieniem mogą być gazety np. z krzyżówką. Warto jest zabrać ze sobą małą, turystyczną poduszeczkę,którą w zależności od potrzeb możemy podeprzeć kark lub krzyż. Czasem przydaje się jakiś szal (dla kobiet) do przykrycia, gdy z klimatyzacji za mocno wieje. Czasem warto zabrać jakąś słodką przekąskę, która poprawi nam samopoczucie.
1
Gazeta i książka jest dobra w momentach gdy nie można używać elektroniki (start,lądowanie,turbulencje, itd.), a generalnie tablet z muzyką,filmem lub grą powinien rozwiązać problem z nudą. Można też mieć szczęście,że jakiś ciekawy współpasażer sam się zabierze(nie trzeba go brać) i będzie służyć za rozrywkę.
1
Polecam wszelkiego rodzaju gazety i książki. Widziałam też, że wiele osób rozwiązuje krzyżówki albo sudoku.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Weekend na Malcie! Tanie loty i 4* hotel ze śniadaniami563 Sprawdź Wybierzcie się do GRECJI! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna33 oferty od 138 Sprawdź Słoneczny Rodos! Tydzień w 3* hotelu z basenem w opcji all inclusive2067 Sprawdź Letni urlop na słonecznej Majorce! Tanie loty i noclegi w cenie!800 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa