Treść główna

Kiedy najlepiej lecieć do Nowego Jorku ?

Kiedy wybrać się do NY?

Odpowiedzi (9)

2
Klimat w NY jest podobny jak w Polsce, także ciepłoluby powinny lecieć wiosną, latem albo wczesną jesienią. Pamiętajmy jednak, że im ładniejsza pogoda, tym więcej turystów. No i prawdziwych tłumów możemy się spodziewać na święta i w sylwestra.
0
Tomo ma rację :) Kiedy trafisz na tanie bilety to będzie odpowiedni moment. Zdecydowanie na wiosnę jest najprzyjemniej, ale wydaje mi się, że bez względu na pogodę miasto zrobi wrażenie i można tam ciekawie spędzić czas. W zimie bym nie jechała bo przecież nawet tam są dość spore spadki temperatury, a po co się zaszywać w hotelu jak jest tyle do zwiedzania! Najlepiej na wiosnę.
0
Najlepiej na wiosnę :) Upały w mieście troche męczą, a w NY nie ma wielu opcji na cień w parkach ( poza Central Park)
0
Wiosna i okres przed Swietami Bozego Narodzenia-wyglada magicznie
0
w grudniu
0
Jakoś przed Bożym Narodzeniem ew w sylwestra
0
Kiedy pozwolą na to fundusze :). Najlepszą porą jest wiosna wszystko sie budzi do życia. Wtedy nie ma jeszcze takich tłumów a i pewnie bilety są tańsze, chociaż kto wie.
0
przed Bożym Narodzeniem :)
0
przed bozym narodzeniem do sylwestra lub na halloween
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Boże Ciało w Kazimierzu Dolnym. Rewelacyjny hotel z widokiem na Wisłę0 ofert od Sprawdź Urlop w Gruzji! Tanie loty i noclegi na Zakaukaziu!570 Sprawdź Chorwacja na koniec lata! Słoneczny tydzień w świetnej cenie!896 Sprawdź Rajska Tajlandia w dobrej cenie z Warszawy!1624 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa