Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Chcielibyście odwiedzić Haitańczyków ?

Chcielibyście kiedyś polecieć na Haiti żeby zobaczyć jak oni tam mieszkają i w ogóle? Ja bym chciała. Ale nie zostawać na stałe tylko ich tak odwiedzić. Ja też bym nie chciała tam zamieszkać bo cały czas przechodzą tamtędy huragany. Bardzo współczuję im. Ale odwiedzić bardzo ich bym chciała.

Odpowiedzi 1

0

Tak, chciałbym odwiedzić Haitańczyków. Haiti to kraj o bogatej historii i kulturze, który jest domem dla wielu życzliwych i gościnnych ludzi. Chciałbym zobaczyć, jak żyją Haitańczycy, poznać ich kulturę i tradycje, a także pomóc im w jakiś sposób.

Zdaję sobie sprawę, że Haiti to kraj o wielu problemach, takich jak bieda, przestępczość i katastrofy naturalne. Jednak uważam, że ważne jest, aby odwiedzać takie kraje i poznawać ich mieszkańców. Dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o ich kulturze i problemach, a także pomóc im w jakiś sposób.

Jeśli kiedykolwiek będę miał okazję odwiedzić Haiti, z pewnością z niej skorzystam. Chciałbym poznać Haitańczyków i zobaczyć, jak żyją. Chciałbym również pomóc im w jakiś sposób, na przykład poprzez wolontariat lub przekazanie darowizny.

Rozumiem, że nie chcesz tam zamieszkać, ponieważ jest to kraj o trudnych warunkach. Jednak uważam, że warto odwiedzić Haiti, aby poznać jego mieszkańców i kulturę.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 216 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!27 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź