Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jak najtaniej dostać się do Wilna z Krakowa

Odpowiedzi 8

0
Najtaniej dojedziesz autobusem, a jak będziesz mieć trochę szczęścia, to może jeszcze trafisz na ceny promocyjne.
0
Autobusem:)
0
Autostopem-pomysl lekko szalony ale spewnoscia najtanszy a i fajna przygoda:-) 
0
Samolotem !
1
Najtansza podroz bedzie wygladala nastepujaco: 1) Krakow - Warszawa (2 linie do wyboru: a) PolskiBus b) Lux Express) 2) Z Warszawy do Wilna 3 linie do wyboru (a PolskiBus b) Lux Express c) Simple Express Ceny biletow rozpoczynaja sie czasem od 1zl! Musisz czekac na nowe pule biletow i rezerwowac jak najszybciej z wiekszym wyprzedzeniem.
1
Ja w zeszłym roku (akurat do Kowna, ale ten sam autobus jedzie dalej do Wilna) jechałam Kraków-->Warszawa pociąg ok. 20 zł (bilet studencki), a potem Warszawa --> Kowno z simple expresem bilet 80 zł, do Wilna wtedy kosztował 2 zł drożej i była to na tamten czas najtańsza wersja podróży. Dzisiaj ta podróż może być tańsza, z Krakowa do Warszawy dojedziesz z Polskim Busem za ok. 9 zł do Warszawy i potem za 60 zł z Polskim Busem z warszawy do Wilna.
0
Zdecydowanie autobus- teraz ciągle są jakieś promocje, linie autobusowe chca zwabic klientów. A autobusy w bardzo dobrym stanie, z wifi, podróż całkiem przyjemna
-1
Oczywiście zależy kiedy, ale ogólnie najtaniej to połaczenie autobusowe simple express/lux express/polskibus, przez warszawę.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź