Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Gdzie na surfing?

Jakie spoty polecilibyście początkującym surferom? Gdzie można tanio dolecieć, dojechać i nauczyć się surfować?

Odpowiedzi 8

1
Fuerteventura to jednej znajlepszych surfingowych spotów Europie, również kitesurfingowych. Jeet wiele szkółek oferujących kursy, więc dla początkujących też się coś znajdzie. Dolot, kupując z odpowiednim wyprzedzeniem, najtaniej wyjdzie Ryanairem.
0

Tylko i wyłącznie Portugalia Baleal(Peniche)??? Francja lub no Balii?

0
polecam fuerteventure, super  kursy i ludzie  
0
Portugalia
0
W Europie Portugalia i Fuertaventura, za ganicą Australia, Bali (znajomi własnie tam szaleja teraz)
0
Australia, Fuerteventura, Egipt
0
fuerteventura
2
Jeśli chodzi o Europę to polecane są: 1) Portugalia - całe wybrzeże, ale zwłaszcza Algarve bo jest leży na południu i nawet zimą można tu surfować. Dolecieć można do Faro, przesiadkami tanimi liniami lotniczymi albo czarterami TUI z bagażem rejestrowanym (w ofercie last minute można znaleźć bilety poniżej 500 zł) 2) Hiszpania - zarówno północ i południe kraju, z tym że ta druga opcja jest bardziej przyjazna z uwagi na lepsze warunki dla początkujących i wyższe temperatury. Polecane są tu takie miejsca jak El Palmar czy Kadyks. Myślę, że najłatwiej będzie dolecieć do Malagi albo Sewilli. Do pierwszego z tych miast Ryanair oferuje bezpośrednie połączenie z Krakowa i Wrocławia. 3) Wyspy Kanaryjskie, polecane są tutaj Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria i Teneryfa. Na prawie wszystkie z tych wysp można znaleźć tanie loty z Ryanairem. Na Gran Canarię dolecimy z Warszawy i Krakowa, na Teneryfę z Warszawy, Krakowa i Wrocławia, a na Fuerteventurę z Warszawy. Na Lanzarotę można lecieć z przesiadką np. w Barcelonie. Poza tym można znaleźć tanie przeloty czarterowe od TUI. 4) Newquay w Wielkiej Brytanii, z tym że trudno tam tanio dolecieć. Myślę, że najłatwiej będzie przylecieć do Londynu i wypożyczyć samochód.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź