Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co warto zobaczyć w województwie Kujawsko-Pomorskim?

Odpowiedzi 5

0
Toruń:)
0
W województwie Kujawsko-Pomorskim jest bardzo dużo zamków, szlakiem których można zwiedzać to województwo. Przykładowe miejscowości to: Chełmno - kościół, zamek,klasztor, Złotoria - zamek, Mała Nieszawka - zamek, Ostromecko - pałac, park, rezerwat przyrody, Pakość - zamek, kościół,klasztor, pałac, Barcin - kościół pałac,Szubin -zamek, Wąbrzeźno - zamek, Tuchola - zamek, Rypin - zamek, Golub -Dobrzyń - zamek, Nowe -zamek. Można też odwiedzić Wdecki Park Krajobrazowy.
0
Ja polecam Ciechocinek, podobno wkrótce uzdrowiska mają zostać sprywatyzowane, więc to ostatnio moment, żeby zobaczyć i poczuć ten prawdziwy "klimat" ;-)
-1
Województwo kujawsko - pomorskie jest bogate w miejsca warte zobaczenia. Zależy czego szukasz :) Warto oczywiście zobaczyć Bydgoszcz i Toruń - piękne miasta. Ponadto Ostromecko - kompleks pałacowy pod Bydgoszczą. W Solcu Kujawskim jest park dinozaurów;)Podsyłam Cię do strony, która może Ci pomóc w wyborze atrakcji. http://visitkujawsko-pomorskie.pl/atrakcje-turystyczne,178,1,3.html
0
Miejsc wartych zobaczenia jest sporo, podsyłam więc strony które mogą Ci pomóc: 1) http://www.dzieciakiwplecaki.pl/atrakcje-dla-dzieci/lista/6_kujawsko-pomorskie/0?featured=False 2)http://www.visitkujawsko-pomorskie.pl/mapa-atrakcje-turystyczne-kujawsko-pomorskie,178,2,680.html Wstawiam też mapkę :)
2ukvh5tjsp30d9hoh0pa0467m.jpg (Zaloguj się, aby zobaczyć załącznik.)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź