Treść strony

403-jakie-aplikacje-mobilne-sa-przydatne-w-podrozy

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Jakie aplikacje mobilne są przydatne w podróży?

Jakich aplikacji mobilnych używacie i czy są one płatne?

Odpowiedzi 8

0
Polecam aplikację MapsMe, Foursquare (duża baza wszystkich lokali, restauracji, klubów z komentarzami), Memrise (można uczyć się języka obcego, na pewno przyda się w podróży, można ściągnąć kurs online, za darmo). 
0
XE Currency Aplikacja do szybkiego przeliczania walut. OsmAnd – Mapy i Nawigacja Jedna z najlepszych offline-owych aplikacji z mapami i nawigacją.  TripAdvisor Aplikacja z wyszukiwarką i recenzjami atrakcji turystycznych, hoteli, restauracji i wydarzeń. Triposo Bardzo rozbudowana aplikacja z bazą atrakcji turystycznych, restauracji itp. Jak dojadę Super przydatne do wyszukiwania w miastach autobusów i tramwai z punktu A do B, Sunrise -GPS Sunrise Sunset Calculator Fajna apka wyliczająca wschody i zachody słońca w miejscu w którym aktualnie jesteśmy. iPolak W jednym miejscu mamy informacje o wszystkich ambasadach Polski na świecie – kto jest ambasadorem, adres, telefon. Do tego przy każdym państwie informacje o wizach, przepisach celnych itd. 
0
Przydatne są aplikacje Booking,com, jakdojadę.pl, Mapy Google
0
Booking, airbnb - do rezerowania noclegów Tripadvisor- do przeglądania mapki OFFLINE, szukania ciekawych atrakcji i restauracji w pobliżu (wraz z oceną użytkowników)  
0
Ja też polecam nawigację offline. Z tego, co przeczytałam w internecie to polecane są takie aplikacje jak: Sygic (płatny), Maps.me i np. Here Maps. Działają z systemem android, nie wiem jak z innymi. Ja jeszcze żadnej nie testowałam, ale mam to zamiar zrobić w najbliższym czasie.
2
i jeszcze tripadvisor do sprawdzania opinii o restauracjach
3
Polecam aplikację HERE, pozwala oglądać mapy miast w trybie offline, może też pełnić funicję nawigacji. Super sprawa!
2
Ja nie jestem zbyt "aplikacjowym zwierzem", mam taki basic: Booking.com, ICM Meteo (na pogodę), jakdojade.pl (na podróże po miastach Polski), Mapy Google, Yet another torch (latarka) i jeszcze Tłumacza Google (z zainstalowanymi interesującymi mnie alfabetami). Wszystkie z wyżej wymienionych są bezpłatne.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!5 ofert od 249 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 104 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 135 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 93 Sprawdź