Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jak zapakować się na całodzienne zwiedzanie?

Co bierzecie ze sobą w lecie, jak wybieracie się zwiedzać miasto przez cały dzień? Wiadomo - woda to podstawa, ale co jeszcze?

Odpowiedzi 19

0
krem, okulary, nakrycie ciala i głowy!
0
Na całodzienne zwiedzanie nie rozstaję się z: aparatem (koniecznie naładowanym na maksa), power bankiem do telefonu ,,na czarną godzinę", jakąś przekąską ,,na czarną godzinę" jakby jedzenie w knajpach mi nie odpowiadało, sweterkiem/bluzą jakby zawiało/klimatyzacja w pomieszczeniach; chusteczki (suche bądź mokre); carex do umycia rąk w ,,polowych" warunkach no i wspomniana przez ciebie woda. Pozdrawiam :)
0
coś przeiwsłonecznego na pewno
0
okulary, nakrycie głowy, mapa, aparat, jakiś batonik, chusteczki, bluzę jakby miało się zrobić chłodniej :)
0
Zależy na jakie zwiedzanie się nastawiasz:)Jeżeli chcesz poznać miasto,bez żadnych sportowych wyczycnowych wycieczek to pewnie w plecaku powinna się znalezc  dobra mapa, chusteczki,coś do zjedzenia i do picia i tyle;)Nie zapomnij o wygodnym obuwiu i o dobrym ubiorze-zeby nie było ani za gorąco ani za zimno:)
0
W lecie mam przede wszystkim - okulary przeciwsłoneczne, kurtkę wiatrówkę (gdyby padało), wodę. W zimie rękawiczki, rozgrzewający mały "rozgrzewacz" (ten w którym łamie się blaszkę). Zawsze mam mapę danego miejsca, notes w którym mam zapisane wszystko, power bank, żel antybakteryjny.
0
okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem!
0
Dokumenty, protfel, aparat, telefon, coś do jedzonka, bluza, powerbank, mapa. No i zawsze w telefonie nawigacja, mapka metra np i inne potrzebne informacje :)
0
żel antybakteryjny, nakrycie głowy
0
W lecie jeśli pogoda ma być piękna i jest gorąco, to wygodne buty (przewiewne typu sandały itp.), coś do picia, krem na słońce, aparat, telefon, dokument, chusteczki odświeżające i jakąś narzutkę (jeśli ta podróż jest daleka i nie wiadomo o jakiej porze dnia się zakończy) :) i plan zwiedzania :)
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź