Nagłówek strony

Treść główna

Filipiny co warto zobaczyć?

Odpowiedzi (4)

0
Wulkan Mayon, Manila Ocean Park, Tarasy ryżowe w Banaue
0
Wulkan Taal, Tarasy ryżowe w Banaue, Wulkan Mayon, Park Narodowy Rzeki Podziemnej Puerto Princesa, Wzgórze Czekoladowe, Góra Apo, Muzeum Narodowe Filipin, Manila Ocean Park, Basilica del Santo Nino, Mactan, San Sebastian Church, Centrum Kultury Filipin.
0
podziemna rzekę w Palawanie, Davao - wycieczka do Eden
0
Na Filipinach spędziłem prawie rok.Mieszkalem w Cebu.Moja żona jest Filipinka. Cebu warto zobaczyć a w szczególności Bazylikę St.Niño.Oprocz tego jeszcze klasztor Simala ,Negros,Palawan,Davao,tysiące wysp z których składają się Filipiny.No i plaże...jak w raju
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Maroko poleca się na lato! Marrakesz, Góry Atlas, auto, loty i noclegi w świetnej ofercie!1187 Sprawdź Poczuj wiosnę jesienią! Tydzień na Maderze z lotami, noclegami i autem w cenie!1079 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY Cię uszczęśliwią! Śmiało!17 ofert od 202 Sprawdź Najpiękniejsze zakątki SKANDYNAWII czekają na Was!30 ofert od 65 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Filipin. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety na Filipiny.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Stambułu, z Warszawy do Florencji i połączeń lotniczych z Warszawy do Mediolanu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty do Polski, Okazje na loty do Paryża, Okazje na loty w maju, Okazje na loty na weekend z Poznania, najtańsze bilety z Warszawy do Zurychu, loty z Manili do Warszawy, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Na prezent, Plecaki biznesowe, Plecaki dla dzieci i Torby na kółkach.