Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy hotele oferują możliwość zatrzymania się z psem?

Czy hotele zagraniczne oferują możliwość zatrzymania się u nich z psem?

Odpowiedzi 9

0
niektóre tak, ale jest ich stosunkowo mało
0
różnie bywa
1
To zależy, co kraj, miasto i hotel to różne obyczaje, aczkolwiek coraz więcej placówek jest ,,pet-friendly". Jeśli chcesz mieć pewność zadzwoń do danego hotelu albo poszukaj na ich stronie internetowej.
0
Często jest taka możliwość. Jeśli na stronie hotelu nie ma o tym żadnej informacji, to można do nich zadzwonić albo wysłać maila z pytaniem.
0
jest sporo hoteli, które przyjmuja czworonogi:) maja to zaznaczone w opisie
0
Nie da się na to pytanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Są hotele gdzie nie wolno,a są hotele gdzie wolno zatrzymać się z psem. Wszystko zależy od właściciela, dlatego należy przeczytać - w internecie -obowiązujący w danym hotelu regulamin lub bezpośrednio zadzwonić do hotelu i dowiedzieć się czy można zabrać psa, ile dodatkowo trzeba będzie zapłacić i jakie warunki należałoby spełnić.
1
Każdy hotel ma swoje zasady, dlatego najlepiej wczytać się w regulamin danego hotelu lub skontaktować z hotelem. Warto się dowiedzieć czy za zwierzęta nie jest pobierana dodatkowa opłata.
0
Tak hotele zagraniczne oferują możliwość zatrzymania się u nich z psem.
3
Niektóre hotele oferują taką opcję. Czasami za darmo, ale z reguły za dodatkową opłatą. W serwisach rezerwacyjnych np. na booking.com jeśli wejdziesz w zakładkę "zasady domowe" jest informacja, czy w danym miejscu akceptowane są zwierzęta. Polecam jednak zadzwonić przed przyjazdem i się zapytać o możliwość noclegu z pupilem.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna13 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź