Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jakie jest najbezpieczniejsze miejsce dla samotnie podróżującej kobiety?

Gdzie kobieta podróżująca samotnie może czuć się naprawdę bezpiecznie?

Odpowiedzi 9

0
nigdzie nie jest bezpiecznie tak na dobrą sprawę
0
nie ma czegos takiego
0
ciężko powiedzieć, nie ma czegoś takiego jak bezpieczne naprawdę miejsce
0
Może bezludna wyspa albo tam gdzie nie ma facetów :). Wszędzie mogą Cię dopaść nie przyjemości. Tak więc w prawie każdym kraju jest bezpiecznie, ale przypadki chodzą po ludziach.
0
nie ma reguły
0
wypadki czy przykre sytuacje zdarzaja sie wszedzie- nie ma reguły, wiadomo, ze samotka kobieta powinna unikac słabo zaludnionych miejsc, czy miejsc znanych z niebezpieczeństw, ale uwazac trzeba wszedzie
0
Trudno jest odpowiedzialnie stwierdzić, że w którymś kraju kobieta samotnie podróżująca będzie absolutnie bezpieczna. Złe wydarzenia mogą zdarzyć się wszędzie. Myślę, że wszystko zależy od samej kobiety od jej determinacji i rozsądku.
1
Nigdzie nie można czuć się naprawdę bezpiecznie, ponieważ wszędzie może wydarzyć się coś nieprawdopodobnego i nieprzewidzianego. Najlepiej przed planowanie podróży samej sobie odpowiedzieć napytanie czy tam gdzie chcesz się udać będzie Tobie komfortowo,a co za tym idzie bezpiecznie.
0
Nie wiem dokładnie co masz namyśli pytając o bezpieczeństwo w samolocie samotnej kobiety - moim zdaniem to czy się jest samemu czy z kimś nie ma znaczenia na bezpieczeństwo w czasie lotu. Odpowiadając ogólnie nt. bezpieczeństwa to najbezpieczniejsze miejsca w samolocie to te, z których jest krótka i szybka droga do wyjść ewakuacyjnych. Istnieje również teoria, że im dalej od dziobu tym bezpieczniej.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 301 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź