Treść strony

2411-czy-byliscie-w-sharm-el-sheikh

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 1 mln klientów
  • bezpieczne płatności
  • zawsze korzystne ceny
Tanie loty. Przygoda zaczyna się dzisiaj!

Treść główna

Czy byliście w Sharm el sheikh?

Ja byłam w Hurghadzie, a teraz jest problem bo strasznie mnie ciągnie do Hurghady, ale ponoć ładniejsze jest Sharm, ale znowu jest super hotel w sharm w mieście, rafa koralowa. A kiedy byłam w właściwie koło Hurghady to hotel był na pustyni i nie było się gdzie ruszyc ale jechalam po Hurghadzie. Które wybrac? Napiszcie mi krótkie recenzje jeżeli byliście w ktorymś. :)

Odpowiedzi 1

Byłam w obu miejscach - Sharm wydaje się być miejscem dla bardziej zamożnych turystów niż Hurgada. Na pewno mogę Ci to miejsce polecić ze względu na rafę koralową (pratycznie każdy hotel ma do niej dostęp - nie trzeba jeździć na wycieczki), dużo mniejszy tłok jak w Hugadzie jednak spodziewaj się wyższych cen i oczywiście jest to dużo mniejszy ośrodek jak Hurgada. 
Loty na Boże Narodzenie146 okazji od 136 Zobacz Okazje cenowe na CYPR! Wybierz coś dla siebie!27 okazji od 198 Zobacz Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie200 okazji od 140 Zobacz Leć na Wyspy Kanaryjskie!29 okazji od 313 Zobacz EGZOTYCZNE kierunki na wyciągnięcie ręki! Wybieraj187 okazji od 273 Zobacz WŁOCHY czekają! Loty w zasięgu ręki190 okazji od 139 Zobacz MALTA czeka na Was! Świetne okazje cenowe!!9 okazji od 221 Zobacz HISZPANIA to świetny pomysł na podróż! Wybierajcie kierunek i pakujcie walizki147 okazji od 158 Zobacz