Treść strony

2142-gdzie-pojechac-z-dziewczyna-na-kilka-dni-jak-brak-pogody

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 18 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • zawsze korzystne ceny
Tanie loty. Poczuj wolność podróży!

Treść główna

Gdzie pojechać z dziewczyną na kilka dni jak brak pogody?

Chcieli byśmy pojechać gdzieś w Polske na pare dni ale wszedzie mówia ze idą deszcze i zimno, szukamy miejsca w miare pod dachem gdzie można coś ciekawego zobaczyć co polecacie i dlaczego?

Odpowiedzi 1

Wszystko zalezy jakie macie upodobania.Ja w tej chwili wybrałabym górskie klimaty połączone ze spa ;)Byłoby gdzie pochodzić, a także atrakcji lokalnych by nie brakowało,a  gdyby rzeczywiscie pogoda dawałaby się we znaki,to czekały by na nas atrakcje w hotelu.:)
WŁOCHY czekają! Loty w zasięgu ręki164 okazje od 161 Zobacz Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji124 okazje od 259 Zobacz Loty z BERLINA polecają się na dłuższy lub krótszy urlop!41 okazji od 174 Zobacz Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż300 okazji od 182 Zobacz Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie300 okazji od 140 Zobacz HISZPANIA to świetny pomysł na podróż! Wybierajcie kierunek i pakujcie walizki142 okazje od 243 Zobacz GRUZJA Was zachwyci! Łapcie najtańsze loty!14 okazji od 289 Zobacz Loty w maju w ciepłe miejsca!214 okazji od 218 Zobacz