Treść główna

Czy podróż samolotem szkodzi niemowlęciu?

Odpowiedzi (8)

0
Kontakt z lekażem
0
kontakt z lekarzem
0
Raczej nie, ale powinno się skontaktować z lekarzem
0
Noworodki nie mogą latać samolotem prze ukończeniem pierwszego tygodnia życia. Dobrze, jeśli podróżujące dziecko ma już ukończone trzy miesiące. Rzeczywiście w samolocie jest duże skupisko ludzi, dziecko może niezbyt dobrze na to zareagować, szczególnie zdrowotnie. Warto zatem taką podróż odłożyć w czasie lub skontaktować się z lekarzem.
0
Jeżeli jest zdrowe to nie zaszkodzi
0
Kontakt z lekarzem prowadzącym
0
Najlepiej skontaktować się ze specjalistą
0
Noworodki poniżej tygodnia nie mogą latać samolotem. Ich układ oddechowy i system krążenia są jeszcze zbyt słabe, by poradzić sobie z obniżoną zawartością tlenu i różnicami ciśnienia. Trzymiesięczne zdrowe niemowlęta zwykle nie mają większych problemów w czasie lotu, gdyż szum silników działa usypiająco. Niemowlaki z uwagi na ryzyko infekcji powinny unikać tłumów.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Czerwcowy weekend w Neapolu! Tanie loty i noclegi oraz pyszne śniadania w stolicy pizzy!721 Sprawdź Odpoczynek na Wyspach Kanaryjskich! Lot i noclegi w świetnej cenie!944 Sprawdź Tam czeka na Ciebie słońce i piękne plaże! Którą wyspę wybierzesz? 30 ofert od 219 Sprawdź Kreta all inclusive w dobrej cenie!1388 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa