Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jakie miasta Europy warto zwiedzić?

W tym roku miałem pojechać do Wiednia. Niestety trochę plany się pozmieniały i nie pojechałem. Wybrałem się do Budapesztu i do Wilna. Moje pytanie jakie miasta Europy jeszcze polecacie? Chodzi mi o wyjazd na weekend. Co do ceny to do tej pory byłem przygotowany na wydatek rzędu 500zł za całość, ale myślę, że mógłbym gdzieś dalej pojechać (polecieć) tylko tak, żeby się zmieścić w 1000zł.

Odpowiedzi 12

0
bardzo szerokie pytanie, Barcelona
0
Budapeszt, Barcelona, Madryt, Londyn, Paryż , Rzym
0
Londyn, Barcelona, Wilno- ale to zależy kto co lubi:)
0
Autobusem - Pragę, Lwów, Berlin , a samolotem Rzym, Wenecję, Ateny, Londyn:)
0
Londyn, Paryż, Praga, Lizbona :) (i wiele więcej)
0

Bardzo szerokie pytanie. Myślę, że chociaż raz w życiu trzeba zobaczyć takie miasta jak np. Paryż, Wenecja, czy też Rzym (niby oklepane, ale kiedy już się tam jest to robią wielkie wrażenie + bonus- miło się ogląda filmy kręcone w tych miejscach i wspomina "O! Ja też tam kiedyś byłem/am" :) ). Kolejnym miejscem w Europie, które warto zobaczyć jest Monako- takie małe państwo, ale chyba właśnie dlatego tak interesujące i piękne, a skoro już mowa o państwach-miastach to nie można też zapomnieć o San Marino, które swoją zabudową przenosi nas do przeszłości. Na odwiedziny jednak nie zasługują wyłącznie wielkie metropolie, czy też państwa-miasta, trzeba pamiętać też o mniejszych miastach, które w niczym nie ustępują im uroku, ja osobiście polecam- St Paul de Vence na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, a także Taorminę na Sycylii- obydwa miasteczka zachowały swój niepowtarzalny klimat i nawet turyści (których jest sporo, ale nie aż tak wiele jak w tych wcześniej wymienianych0 nie są w stanie go zniszczyć, to co najbardziej pamiętam z tych miejsc to niepowtarzalne widoki i właśnie ten klimat! Na zakończenie, nie zapominając o tym, że Polska również leży w Europie z polskich miast polecam Wrocław, a także Kurozwęki w województwie świętokrzyskim :)

0
Tallin i Sarajewo
0
Praga(dużo promocji teraz z Polskiego Busa), Barcelona(sporo tanich połączeń lotniczych), Edynburg
0

Ryga, Budapeszt i Praga :-) Nie tak popularne a zrobiły na mnie pozytywne wrażenie.

0
do Wiednia również warto się wybrać mimo zmiany planów. Ponadto bardzo polecam Sztokholm i Edynburg.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 301 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź