Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co opłaca się bardziej: first minute czy last minute?

Odpowiedzi 11

0
Tak naprawdę trzeba podjąć ryzyko przy wyborze, bo nigdy nie ma pewności, które może okazać się bardziej opłacalne. Jeżeli zależy nam szczególnie na jakimś miejscu i określonym hotelu to warto brać first minute. Jeżeli jest nam to obojętne to ja poczekałabym na last minute. Można trafić na naprawdę bardzo duże obniżki i polecieć za grosze.
0
last, bo bonusem jest to, że nie wiesz gdzie lecisz do samoego końca
0
ciężko powiedzieć, jedno i drugie
0
To wszystko wygląda jak rosyjska ruletka. Ja bym poczekał na last minute
0
trzeba na bieżąco kontrolować jeśli jest się zainteresowanym jakimś miejscem. Wyznaczyć sobie jakąś progową kwotę i "polować" z ręką na pulsie
0
Loteria.Jeżeli lubisz wcześniej planować i możesz miec urlopu z dnia na dzien - to first minute.Natomiast jak masz cierpliwośc na szukanie super okazji, praca pozwala wyjechać w każdej chwili --> last minute:)
0
Opłaca się dobra okazja która może być w każdym dowolnym momencie
0
Myślę, że cenowo to wychodzi podobnie chociaż takie prawdziwe last-last może okazać się sprawą ,,groszową"... Sprawa polega na tym, że przy first mamy duży wybór miejsc/terminów itp, a przy last musimy wziąć to co zostało (co jest loterią-raz złapiemy ,,smakowite kąski" a raz ,,ochłapy")... Jeśli mamy dość luźne podejście do terminu i miejsca wyjazdu to last będzie bardziej opłacalny wg moich doświadczeń!
0
W przypadku biletów lotniczych, zdecydowanie first minute jest tańsze od kupowania w ostatniej chwili. Ale najtańsze bilety są na ok. 3 miesiące przed wylotem.
0
Jeśli kupujemy sam przelot to zdecyowanie bardziej opłaca się kupno first minute, jeśli kupujemy całą zorganizowaną wycieczkę - obydwa są w podobnej cenie. Chociaż minimalnie skłaniałabym się, w stronę, że last minute jest tańsze. :) 
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 315 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź