Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy po Polsce opłaca się latać samolotem?

Czy może lepiej podróżować ziemnymi środkami transportu?

Odpowiedzi 7

0
nie zawsze
0
opłaca się czasami
0
Jak trafi się jakaś promocja, to oczywiście, że się opłaca! Przecież z Wrocławia do Warszawy można często lecieć za 9 zł. Cena nie do pomyślenia, szczególnie, że za tyle nie znajdziemy żadnego innego transportu.. Krótki czas podróży, komfort.. Zdecydowanie się opłaca. 
0
Tak, opłaca się. Ceny biletów są porównywalne z cenami biletów na pociąg, a czas podróży jest o wiele krótszy.
0
Wszystko zależy od tego kiedy kupimy bilet. Mi ostatnio udało sie kupić w dość dobrej cenie na przelot Ryanairem z Krakowa do Gdańska, koszt 59 zł. Najlepsze ceny są z Wrocławia do Warszawa Modlin gdzie możemy poleciec za 9 zł lecz później trzeba sie dobić do centrum Warszawy. Różne sa sposoby docierania na miejsce, samolot jest jedną z alternatyw, oprócz tego mamy np. Polski Bus,PKP.
0
jak sie odpowiedni wczesnie zakupi bilet to sie opłaca, ale teraz dzieki bitwie cenowej podróz do warszawy jest dość tania, nieco dłuższa ale bardzo tania...
0
Tak, opłaca się latać na niektórych kierunkach, gdzie cena biletu jest mniejsza niż np. pociągu. Kierunek Kraków-Gdańsk pociąg jedzie długo i jest czasem droższy niż bilet na samolot, który leci około 1,5 godziny.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 134 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 128 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!8 ofert od 328 Sprawdź