Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Co robić podczas długiej podróży? Pomóżcie!

Będę jechała 9 godzin w aucie. Będę na środku obok mnie mama i 6 latek. Laptopa raczej mieć nie będę a telefon szybko się rozladuje. Nie zasne bo strasznie mało miejsca... Co robić? jak się przygotować?

Odpowiedzi 3

0
Bawić się z 6 latkiem w różne gry, Ty będziesz miała zajęcie oraz dziecko będzie spokojniejsze.
0
Cześć, 9 godzin to rzeczywiście dużo czasu, ale przy dobrej organizacji czasu zleci bardzo szybko. Wszystko zależy od tego ile masz lat i co zwykle robisz w wolnym czasie, ale przedstawię tu kilka (mam nadzieję inspirujących) propozycji: 1.Czytanie- nic tak nie zabiera czasu jak wciągająca książka! 2. Rysowanie- wystarczy położyć na kolanach coś sztywniejszego i już mamy warunki do pracy! 3.Granie z całą rodziną np. w ,,zgadnij kim jestem?" (wymyślasz jakąś postać, a reszta osób zgaduje kogo masz na myśli, możesz odpowiadać tylko -tak lub -nie) 4.Słuchanie muzyki lub zgadywanie całą rodzinką jaka piosenka właśnie leci 5.Wszelkiego rodzaju łamigłówki, krzyżówki, jolki, sudoku itp 6.Liczenie po drodze np. aut danej marki/koloru, gniazd bocianich, stacji itp (możesz w to zaangażować innych pasażerów i zrobić mini zawody) 7.Oglądanie mijanych krajobrazów (możesz też robić zdjęcia ładniejszym widoczkom) 8.Wyszukiwanie zabawnych nazw miejscowości Pozdrawiam :) 
0

Sposobów na nudę w tak długiej podróży jest sporo. Można czytać gazety i książki, rozwiązywać łamigłówki, krzyżówki, sudoku czy słuchać muzyki. Dobrym rozwiązaniem jest też wgranie filmu na tablet lub komórkę a na rozładowaną komórkę najlepsze mogą okazać się przenośne ładowarki (power banki). Podróżując w tak licznym gronie dobrze jest także wspólnie zaplanować czas. Można wziąć gry podróżne lub pograć w państwa - miasta lub różnego rodzaju gry słowne. Wszystko zależy od kreatywności i pomysłów.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!9 ofert od 376 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 99 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna19 ofert od 301 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź