Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Z jakim biurem podróży jechać na kolonię?

Wiem, ze jeszcze sporo czasu do wakacji, ale mama mowi, że w styczniu trzeba będzie się już nad tym zastanawiać.No więc chce jechać na kolonię na terenie Polski (oczywiście w wakacje) na której odpoczywam. Nie chce raczej takiej tematycznej typu: fotograficzna,taneczna,siatkarska itd. Chcę zwykłą rekreacyjną kolonię na minimum 12 dni. Mam 11 lat ;)

Odpowiedzi 2

0
Cześć :) Myślałaś może o wyjeździe na obóz harcerski? Praktycznie w każdym mieście istnieje hufiec, który organizuje co roku (zarówno zimą jak i latem) wyjazdy również dla ,,cywili". Takie wyjazdy z reguły są o wiele tańsze, grupy mniejsze, a są pełne przygód i dobrej zabawy!  Ja osobiście jako dziewczynka jeździłam na te wyjazdy i byłam co roku zachwycona. Jako starsza osoba zdarzyło mi się też być wychowawcą, a moi podopieczni do dziś wspominają jak dobrze się bawili. :)
0

Bardziej znane biura podróży organizujące kolonie to: Almatur i Juventur. Warto jednak rozejrzeć się po swoim mieście i po lokalnych biurach podróży. Często organizują one od wielu lat wyjazdy i mają równie bogatą ofertę co duże biura a zdecydowanie niższą cenę. Warto też popytać wśród znajomych, którzy jeździli wcześniej na kolonie, z jakim biurem podróżowali :)

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 129 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 134 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 128 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!9 ofert od 328 Sprawdź